09177114128 سفارش دکوراسیون
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ بنابراین باید همیشه بهترین دکوراسیون دفتر کار را انتخاب کرد.

 

همیشه دفتر کار از مهم‌ترین فضاهایی به حساب می‌آید که افراد زیادی مدت زمان زیادی از زندگی روزمره خود را در این مکان سپری می‌کنند. بنابراین، هیچگاه نباید تاثیر دکوراسیون داخلی فضای دفتر کار را بر روی روحیه و میزان بازدهی کارمندان نادیده گرفت. اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین و خاص‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار

در هنگام طراحی دکوراسیون دفتر کار باید به نکات متعدد و مهمی توجه نشان داد تا بتوان در نهایت یک دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد در فضای دفتر کار داشت. این اصول و نکات مهم در طراحی داخلی شامل موارد متعددی می‌شود که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

 

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز 3

 

1- نورپردازی دفتر کار

کارمندان یک دفتر کار در اصل تمامی وقت خود را در طول روز به کار اختصاص می‌دهند، بنابراین لازم است که فضای کار شرکت به گونه ای طراحی شود تا بهترین بهره را از نور طبیعی داشت. اما قطعاً احتیاج به نور مصنوعی نیز در فضا وجود دارد. وجود اینگونه نورها در فضای کار از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا نور غیر مستقیم علاوه بر روشن کردن محیط کار، از ایجاد خستگی برای چشم‌ها نیز جلوگیری کرده و مانع ایجاد انعکاس بر روی صفحه مانیتور و میز کار می‌شود.

2- چیدمان مبلمان اداری

چیدمان دفتر کار بیشترین تاثیر را بر دکوراسیون داخلی فضا دارد. اگر شما در محل کار خود هیچ گونه مراجعه کننده ای ندارید و چیدمان صرفاً جهت آرامش و آسایش شما و همکارانتان می‌باشد؛ اصول طراحی بسیار متفاوت می‌شود. گاهی نیز برعکس این موضوع اتفاق می‌افتد، هدف از چیدمان و دکوراسیون دقیقا جلب نظر مشتری و یا بازدید کننده، جهت به رخ کشیدن توانایی شرکت و یا قرار دادن او در شرایطی بسیار با شکوه برای توافقات، جلسات و امضا‌های مهم می‌باشد. در این حالت نیز نحوه چیدمان مبلمان اداری متفاوت است. اصول اجرای دکوراسیون دفتر کار کوچک قطعاً متفاوت است.

 

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز 1

 

3- دیزاین دفتر کار به سبک کلاسیک

یکی از مهم ترین عناصر در طراحی دفتر کار کلاسیک، مبلمان و اکسسوری دفتر کار می‌باشد.  مبلمان کلاسیک در یک دفتر کار به سبک کلاسیک، قطعا از همین سبک پیروی می‌کنند. مبلمان چوبی و چرمی با رنگ‍های مجلل و زرق و برق دار از انتخاب‌های مناسب برای دفتر کار به حساب می‌آید.

برای کفپوش دفتر کار نیز می‌توان از پارکت‌های تزیینی و یا فرش طبیعی و یا کف پوش‌های کلاسیک استفاده کرد که با سایر عناصر همخوانی دارند. چوب طبیعی، سایه روشنی از شکوه را به هر اتاقی می‌بخشد. عناصر تزیینی، میز‌ها، لوازم دکوری چوبی می‌توانند زینت بخش دفتر کار شما باشند که به سبک کلاسیک طراحی شده است.

 

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز 5

 

4- دیزاین دفتر کار به سبک مدرن

در هنگام طراحی دکوراسیون دفتر کار به سبک مدرن، یکی از موضوع‌های بسیار مهم در اصل موضوع انتخاب رنگ مناسب برای دفتر کار می‌باشد. علاوه بر اینکه رنگ دفتر کار تاثیر زیادی بر روی روحیه کارمندان می‌گذارد، انتخاب رنگ مناسب نیز می‌تواند بر روی برندینگ آن سازمان هم تاثیر مثبت ایفا کند.

رنگ های آرامش بخش و رنگ های رسمی که تمرکز افراد را بالا می‌برند هم بسیار تاثیر گذار می‌باشند؛ مانند آبی تیره که در تمرکز افراد نقش به سزایی دارد و یا سبز که باعث آرامش کارمندان می‌شود. رنگ هایی مانند قهوه‌ای، کرم و بژ هم چون با چوب و چرم که در بیشتر دفاتر کار دیده می‌شوند هماهنگ هستند، معمولا مورد توجه مدیران قرار می‌گیرند.

 

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز 6

 

اگر شما نیز قصد دارید تا بهترین و خاص‌ترین طراحی را در دفتر کار خود داشته باشید، بهتر است تا مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

ایده برای دکوراسیون دفتر کار

اجرای دکوراسیون دفتر کار با رنگ سفید

بهترین کاغذ دیواری برای اتاق کار

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز و جنوب کشور تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های خاص و منحصر به فرد همواره برترین و خاص‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم