09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز موضوع مورد بحث در این مقاله از ایرانادکور است ؛ همیشه دفتر کار از مهم‌ترین فضاهایی به حساب می‌آید که افراد ، مدت زمان زیادی از زندگی روزمره خود را در این مکان سپری می‌کنند. بنابراین، هیچگاه نباید تاثیر دکوراسیون داخلی فضای دفتر کار را بر روی روحیه و میزان بازدهی کارمندان نادیده گرفت. اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز موضوع مورد بحث در این مقاله از ایرانادکور است ؛ همیشه دفتر کار از مهم‌ترین فضاهایی به حساب می‌آید که افراد ، مدت زمان زیادی از زندگی روزمره خود را در این مکان سپری می‌کنند. بنابراین، هیچگاه نباید تاثیر دکوراسیون داخلی فضای دفتر کار را بر روی روحیه و میزان بازدهی کارمندان نادیده گرفت. اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اگر شما نیز در یک دفتر کار اداری مشغول به کار هستید و یا اینکه مدیر یک دفتر اداری هستید؛ فرقی ندارد که در کدام حوزه فعالیت می‌کنید، دکوراسیون دفتر اداری شما حتی بر میزان اعتماد مراجعین و مشتریان به تیم شما تاثیرگذار است! قطعاً شما نمی‌خواهید تا به این سادگی مشتری بالقوه خود را از دست بدهید. 

بر اساس مطالعاتی که در زمینه بهره مندی محیط کار انجام شده است مهمترین عاملی که توانایی کارمندان را تعیین می کند، محیط اطرافشان است. گفته می شود که طراحی دکوراسیون دفتر کار اگر به درستی و با اصول انجام شده باشد، می تواند به میزان ۲۰ % سودآوری شرکت و محیط کار را افزایش دهد .

دکوراسیون اداری نقش بسیار مهمی در پیشرفت شرکت ها دارد و طبیعی است که هزینه برای طراحی دکوراسیون شرکت و یا محل کار بهترین سرمایه گذاری برای پیشرفت کار است .

 ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین و خاص‌ترین خدمات را در زمینه طراحی و اجرای دکور دفتر کار در شیراز و جنوب کشور به شما عزیزان ارائه دهد.

 

دکوراسیون دفتر کار شیراز

 

طراحی داخلی دفتر کار شیراز

مطمئناً شما هم به عنوان یک مدیر در فضای اداری قصد دارید تا فروش یا خدمات خود را افرایش دهید. اما آیا تا به حال به این سوال فکر کرده‌اید که چه عاملی در کنار خدمات عالی و باکیفیت می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت شما باشد؟! جواب این سوال حتماً دکوراسیون داخلی دفتر کار است!

در هنگام طراحی دکوراسیون دفتر کار باید به نکات متعدد و مهمی توجه نشان داد تا بتوان در نهایت یک دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد در فضای دفتر کار داشت. این اصول و نکات مهم در طراحی داخلی شامل موارد متعددی می‌شود که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

 

طراحی داخلی دفتر کار شیراز

 

1- نورپردازی دفتر کار

کارمندان یک دفتر کار در اصل تمامی وقت خود را در طول روز به کار اختصاص می‌دهند، بنابراین لازم است که فضای کار شرکت به گونه ای طراحی شود تا بهترین بهره را از نور طبیعی داشته باشد.

اما قطعاً به نور مصنوعی نیز در فضا احتیاج خواهیم داشت. وجود اینگونه نورها در فضای کار از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا نور غیر مستقیم علاوه بر روشن کردن محیط کار، از ایجاد خستگی برای چشم‌ها نیز جلوگیری کرده و مانع ایجاد انعکاس بر روی صفحه مانیتور و میز کار می‌شود.

توجه داشته باشید که نورپوردازی دفترکار باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود تا بتواند بازده خوبی داشته باشد. نورپردازی هر فضایی بدون یک برنامه مشخص قطعاً امری نادرست است و ممکن است اثرات نامطلوبی داشته باشد. 

 

نورپردازی دفتر کار

 

2- چیدمان مبلمان اداری

چیدمان دفتر کار بیشترین تاثیر را بر دکوراسیون داخلی فضا دارد. اگر فضای دفتر کار شما به گونه‌ای است که در محل کار خود هیچ گونه مراجعه کننده‌ای ندارید و چیدمان مبلمان اداری صرفاً جهت آرامش و آسایش شما و همکارانتان انجام شده است؛ در این حالت، اصول طراحی بسیار متفاوت می‌شود.

گاهی نیز برعکس این موضوع اتفاق می‌افتد! هدف از چیدمان و دکوراسیون دقیقا جلب نظر مشتری و یا بازدید کننده، جهت به رخ کشیدن توانایی شرکت و یا قرار دادن او در شرایطی بسیار با شکوه برای توافقات، جلسات و امضا‌های مهم است. در این حالت نیز نحوه چیدمان مبلمان اداری متفاوت است. 

 

چیدمان مبلمان اداری

 

3- دیزاین دفتر کار به سبک کلاسیک

یکی از مهم‌ترین عناصر در هنگام طراحی دفتر کار کلاسیک، مبلمان و اکسسوری دفتر کار است.  مبلمان اداری در یک دفتر کار به سبک کلاسیک، قطعا از همین سبک پیروی می‌کنند. مبلمان چوبی و چرمی با رنگ‍های مجلل و زرق و برق دار از انتخاب‌های مناسب برای دفتر کار به سبک کلاسیک به حساب می‌آید.

برای کفپوش دفتر کار نیز می‌توان از پارکت‌های تزیینی و یا فرش طبیعی و یا کف پوش‌های کلاسیک استفاده کرد که با سایر عناصر همخوانی دارند. چوب طبیعی، سایه روشنی از شکوه را به هر اتاقی می‌بخشد. عناصر تزیینی، میز‌ها، لوازم دکوری چوبی می‌توانند زینت بخش دفتر کار شما باشند که به سبک کلاسیک طراحی شده است.

 

اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز 5

 

4- دیزاین دفتر کار به سبک مدرن

در هنگام طراحی دکوراسیون دفتر کار به سبک مدرن، یکی از موضوع‌های بسیار مهم در اصل موضوع انتخاب رنگ مناسب برای دفتر کار است. علاوه بر اینکه رنگ دفتر کار تاثیر زیادی بر روی روحیه کارمندان می‌گذارد، انتخاب رنگ مناسب نیز می‌تواند بر روی برندینگ آن سازمان هم تاثیر مثبت ایفا کند.

رنگ های آرامش بخش و رنگ های رسمی که تمرکز افراد را بالا می‌برند هم بسیار تاثیر گذار هستند؛ مانند آبی تیره که در تمرکز افراد نقش به سزایی دارد و یا سبز که باعث آرامش کارمندان می‌شود. رنگ هایی مانند قهوه‌ای، کرم و بژ هم چون با چوب و چرم که در بیشتر دفاتر کار دیده می‌شوند هماهنگ هستند، معمولا مورد توجه مدیران قرار می‌گیرند.

 

دیزاین دفتر کار به سبک مدرن

 

نکات مهم طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار 

تناسب رنگ را رعایت کنید : اصلی ترین عامل در ظاهر دفتر کار شما ، رعایت تناسب رنگ بین اجزای داخل اتاق است . رنگ‌های جیغ و زننده در طراحی دکوراسیون محل کار باعث دلزدگی خواهد شد . همچنین دکوراسیون اداری تک رنگ نیز محیط را کسل کننده و تکراری می کند پس سعی کنید با رعایت هارمونی رنگ در طراحی و استفاده از رنگ‌های ملایم فضای خود را متنوع تر و زیبا تر نمایید .

نظم دهی از طریق جانمایی صحیح : هیچ چیزی در دکوراسیون به اندازه نظم به چشم نمی آید . اگر میزها و صندلی ها درجاهای مخصوص و منظم قرار نگیرند قطعاً بر روی کار شما تاثیر منفی می گذارد وقتی با نظم جلو بروید مدت زمان کمتری صرف جا به جایی و انجام امور مرتب سازی خواهد شد.

 

دفتر کار

 

قفسه بندی و شلف : قفسه و شلف جایی برای نظم دهی به فایل ها ، کتاب ها و اسناد است . استفاده از شلف باعث می‌شود هنگامی که نیاز به یک مدرکی داشته باشید در کمترین زمان از درون شلف یا قفسه آن‌ها را بیابید. مکان قرار دادن شلف یا قفسه در کنار میز شما است تا دسترسی خوبی به مدارک و فایل‌ها داشته باشید.

 

قفسه بندی و شلف

 

نور کافی : همانطور که گفتیم بهترین نور ، نور طبیعی است . در اتاق کار خود تا جاییکه می توانید از نور طبیعی بهره ببرید . همه می دانید استفاده از نور مصنوعی یعنی لوستر و لامپ جایگزین خوبی برای نور طبیعی نیست . اگر مایل باشید از نور طبیعی در طول روز استفاده کنید باید میز کار خود را در نزدیکی پنجره قرار دهید تا در زمان وجود نور خورشید بتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید . هنگامی که از نور طبیعی استفاده می‌کنید فضای کار شما بزرگ‌تر و همچنین دل‌بازتر جلوه می‌دهد.

 

نورپردازی دفتر کار زیبا

 

گیاهان آپارتمانی : استفاده ازگیاهان آپارتمانی در محل کار باعث نشاط و شادابی در محیط می‌شود . گیاهان در محل کار انرژی مثبت بسیار زیادی به کارکنان می‌بخشد و باعث تولید اکسیژن می‌شود .

 

گیاهان آپارتمانی در دفتر کار

 

نویسنده : ص.توکلی / سرپرست تیم محتوا ایرانادکور

آخرین ویرایش : 1401/07/06

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم