09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
امروزه کفپوش‌های چوبی در تمام رنگ‌ها وجود دارد که این مسئله موجب می‌شود حتی عجیب‌ترین ایده‌های طراحی نیز قابل پیاده‌سازی باشد.

امروزه کفپوش‌های چوبی در تمام رنگ‌ها وجود دارد که این مسئله موجب می‌شود حتی عجیب‌ترین ایده‌های طراحی نیز قابل پیاده‌سازی باشد. یکی از چیزهایی که باعث جذابیت طراحی داخلی می‌شود، خلاقیت و انعطاف پذیری مرزهای سنتی است، اما این مسئله بدان معنی نیست که هیچ گونه قانونی وجود ندارد که از آن پیروی کرد. بله، شما آزاد هستید که از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید، اما باید برای روبرویی با اشتباهات پرهزینه و زشت (اغلب جبران ناپذیر) نیز آماده باشید.

استفاده از رنگ‌های تیره یا روشن هر یک خوبی‌ها و بدی‌های خاص خود را دارد که باید قبل از پیاده‌سازی آن‌ها به این مسائل به خوبی دقت کرد.

*کدام یک از آنها برای تمیز کردن آسان تر است؟

در این مورد باید در واقع بگوییم که رنگ روشن بهتر است، زیرا کثیفی و خاک در کفپوش روشن کمتر دیده می‌شود. اگر بشدت طرفدار رنگ‌های تیره هستید، میتوانید طیف‌های سبکتر آن را انتخاب کنید.

*به رنگ های مکمل یا متضاد فکر کنید.

اگر مبلمان تیره دارید، چیزی که حتما باید از آن بپرهیزید کفپوش تیره است. اتفاقی که میافتد این است که فضای شما به کلی بسته میشود، رنگ تیره کف و مبلمان با هم ترکیب شده و هیچ نقطه کانونی خاصی را در فضای شما بوجود نمی‌آورد.

*به جزئیات توجه کنید.

جواب به سادگی «روشن» یا «تیره» نیست. هر یک میلیون‌ها طیف رنگی دارند که میتوان از هر یک در سبکها و فضاهای مختلف استفاده کرد. 

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم