09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-2284930

09177114128

بیرون بردن فضاهای زندگی در طی سالیان اخیر طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. ترکیب طبیعت و راحتی خانه‌های مدرن یک ایده بسیار جالب و جذاب است.

بیرون بردن فضاهای زندگی در طی سالیان اخیر طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. ترکیب طبیعت و راحتی خانه‌های مدرن یک ایده بسیار جالب و جذاب است. با این حال بسیاری اکثر توجه خود را منعطف فضاهای راحت خانه‌های مدرن کرده و فضاهای بیرون و آزاد را به کلی فراموش کرده‌اند. اگر ترجیح می‌دهید فضای زندگی خود در فضای باز گسترش دهید، ما روش‌های آسانتری را برای رسیدن به آرامش درونی، در فضای بیرون گردآوری کرده‌ایم.

*طراحی درخت 

این طراحی بسیار خلاقانه در فضای باز، با استفاده از یک طراحی درختی ساده، یک نمونه عالی است. چراغ‌ها به زیبایی به درخت آویزان شده‌اند و فضا را بسیار دوست داشتنی‌تر کرده‌اند. چراغ‌های اطراف مبلمان نیز این نورپردازی را به زیبایی تکمیل کرده‌اند. گلدان‌های زیبای قرار داده شده در فضا نیز رنگ و سرزندگی به فضا میدهد. بعلاوه یک طرح رنگی سبک در کفپوش چوبی، مبلمان فضای باز و سقف چوبی این طراحی را به زیبایی تکمیل کرده است.

*همسویی با زندگی گیاهی

ایده دیگری برای فضای زندگی در بیرون، احاطه کردن فضا با گیاهان است. این مسئله کاری است که آتشدان در شکل بالا انجام میدهد و نتیجه بسیار شگفت انگیز است. افراد میتوانند در کنار آتش نشسته و همزمان دو عنصر آتش و گیاه را در کنار یکدیگر داشته باشند.

بدون فضای سبز، محیط بسیار خسته کننده و مینیمالیست میبود. این محیط برای فضاهای نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه نیز بسیار ایده‌آل است؛ قرار دادن این فضاها در کنار فضای سبز و گیاهان، باعث هرچه بیشتر نزدیک شدن آن‌ها به طبیعت می‌شود.

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم