09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
آشپزخانه بخش مهمی از زندگی روزمره ماست. حتی اگر کسی تنها غذای رستوران و بیرون‌بر می خورد نیز بخش عمده‌ای از زمان خود را در آشپزخانه صرف می‌کند.

آشپزخانه بخش مهمی از زندگی روزمره ماست. حتی اگر کسی تنها غذای رستوران و بیرون‌بر می خورد نیز بخش عمده‌ای از زمان خود را در آشپزخانه صرف می‌کند. آشپزخانه مکان مهمی برای با دوستان و خانواده بودن است. ما زمان زیادی را به تنهایی یا به همراه خانواده و دوستان در آشپزخانه می‌گذرانیم. این نکات بر اهمیت دکوراسیون آشپزخانه بیش از پیش تاکید می‌کند. طراحی آشپزخانه نه تنها باید کاربردی باشد، بلکه باید مناسب آشپزی، غذا خوردن و تمیز کردن فضا بوده و باید زیبا و دلنشین نیز باشد.

ایده‌های جدید آشپزخانه می‌تواند سخت بدست آید زیرا ما معمولا در یک تله‌ی تکرار گیر افتاده‌ایم. بازسازی آشپزخانه کاری پرهزینه و وقت‌گیر است و همه‌ی افراد خانه را درگیر خود می‌کند. در ادامه چندین ایده طراحی آشپزخانه را که برای تمامی افراد خانواده جذاب است، بررسی می‌کنیم.

مصالح مورد استفاده برای طراحی هر اتاق بسیار مهم است، نه تنها از نظر هزینه‌ای و ظاهری بلکه تعیین می‌کند یک عنصر خاص چقدر در طول زمان در فضا باقی خواهد ماند. مصالح هنگامی که به دکور آشپزخانه نگاه می‌کنیم، بسیار مهم هستند زیرا آشپزخانه محیط متفاوتی دارد. آشپزخانه مکانی است که نسبتا رطوبت و گرمای زیادی دارد. لکه‌ها معمولا در آشپزخانه دیده می‌شوند و حتی ممکن است آثار خراشیدگی به جای گذارند. همچنین مهم است که بتوانیم اقلام را تمیز کرده تا باعث بروز بیماری نشوند.

با افزایش آگاهی از سلامت و تکنولوژی بهتر، دکوراسیون آشپزخانه جای کار بیشتری پیدا کرده و طراحی آن به امری منحصر بفرد تبدیل شده است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم