09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
دکوراسیون اتاق مستر معمولا زیباترین طراحی در خانه را دارد. این اتاق‌ها معمولا جای استفاده از لوازم لوکس و شیک است. فقط به این دلیل که بیشتر وقت خود در این اتاق را صرف خوابیدن می‌کنید،

دکوراسیون اتاق مستر معمولا زیباترین طراحی در خانه را دارد. این اتاق‌ها معمولا جای استفاده از لوازم لوکس و شیک است. فقط به این دلیل که بیشتر وقت خود در این اتاق را صرف خوابیدن می‌کنید، به این معنا نیست که باید تمام این فضا را خالی بگذارید. با استفاده از این ایده‌های دکوراسیون، فضایی را طراحی کنید که شخصیت شما را نشان داده و بیشترین استفاده را از فضا برای ایجاد مکان ایدهآل برای خوابیدن و داشتن آرامش کرده باشید.

*از رنگ‌های سبک استفاده کنید.

اتاق خواب فضایی است که در آن آرامش کسب می‌کنید، صرف نظر از اینکه چقدر روز سختی داشته‌اید. رنگ‌های خنثی به نظر می‌رسد گزینه‌ی مناسب برای این نوع محیط بوده و همچنین انتخاب بسیار رایجی هستند. رنگ‌های سفید لطیف‌تر که کمی گرما دارند، باعث می‌شود که دکور اتاق خواب آرامش بخش باشد، در حالی که احساس خستگی و سردی ایجاد نمی‌کند.

*از رنگ سیاه استفاده کنید.

رنگ‌های تیره نیز در طراحی اتاق خواب وجود دارند. آن‌ها به فضا انرژی داده و از خسته‌کننده بودن رنگ‌های خنثی جلوگیری می‌کنند.

*از الگوهای پررنگ استفاده کنید.

شما می‌توانید الگوهای طراحی یک اتاق خواب را به روش های مختلف، از دیوار‌ها گرفته تا پرده، به اتاق اضافه کنید. در طرح‌های بالشت‌ها ساده و ظریف و در الگو پرده‌ها پر رنگ و پر انرژی باشید. الگوها انرژی خاصی به فضا داده و حتی یک اتاق خواب بسیار آرام نیز به کمی جذابیت بصری احتیاج دارد تا از خستگی یا دلسرد شدن فضا جلوگیری کند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم