09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-2284930

09177114128

آیا شما هم یک فضای کوچک مخصوص پاسیو دارید که نمیدانید چطور از آن استفاده کنید؟ آیا با دیدن عکس‌های حیاط‌ها و آشپزخانه‌ها در فضای باز به خودتان می‌گویید «ای کاش من هم همچین فضایی داشتم»؟

آیا شما هم یک فضای کوچک مخصوص پاسیو دارید که نمیدانید چطور از آن استفاده کنید؟ آیا با دیدن عکس‌های حیاط‌ها و آشپزخانه‌ها در فضای باز به خودتان می‌گویید «ای کاش من هم همچین فضایی داشتم»؟ اگر فضایی کوچک داشته باشید، برای داشتن همچین چیزی فقط باید خلاقیت در طراحی داشته باشید. با تمرکز بر عناصر کلیدی طراحی مانند طرح رنگ، فضای گیاهها و قطعات هنری، می‌توانید یک فضای شیک و کاربردی ایجاد کنید.

*«کوچک» را به «دنج» تبدیل کنید.

اولین گام در ساختن و طراحی پاسیو کوچک، اصلاح نحوه دید به فضاست. به جای فکر کردن درباره چیزی که ندارید، فکر کنید با چیزی که دارید، چه کاری می‌توانید انجام دهید. واقعیت امر این است که، با پاسیوهای کوچکتر، شما فرصت ایجاد یک فضای بسیار صمیمی و راحت را دارید.

*فضای پاسیو را با نرده‌ها مشخص کنید.

پاسیو

وقتی درباره فضای آزاد صحبت می‌شود، شاید تصور کنید نرده و حصار آخرین چیزیست که به آن نیاز دارید. این تصور اشتباه است که نرده کشی فضای شما را محصور می‌کند. از نظر طراحی نیز نرده کشی باعث منحصر بفرد شدن فضا می‌شود.

*به طراحی و رنگ توجه ویژه‌ای کنید.

در فضاهای کوچک، تمرکز بر تک تک عناصر اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. این امر انسجام را به داخل فضای شما آورده و حواس شما را از کوچکی فضا پرت می‌کند.

*از رنگ‌های سبک استفاده کنید.

پاسیو خانه

در طراحی داخلی، استفاده از رنگ‌های سبک باعث بزرگی فضا می‌شود؛ این مسئله در فضاهای خارج از خانه نیز صادق است. به عنوان مثال رنگ سفید می‌تواند فضای شما را بسیار بزرگتر از آنچه که هست نشان دهد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم