مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، انتخاب و ترکیب رنگ‌ها بیش از آن جیزی که فکر می‌کنید اهمیت دارد. سایه‌ها و پرده‌های مختلفی از هر رنگ وجود دارد که اشتباهات مردم در انتخاب رنگ‌ها را توجیه می‌کند.

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، انتخاب و ترکیب رنگ‌ها بیش از آن جیزی که فکر می‌کنید اهمیت دارد. سایه‌ها و پرده‌های مختلفی از هر رنگ وجود دارد که اشتباهات مردم در انتخاب رنگ‌ها را توجیه می‌کند. در این بین، بعضی اشتباهات هست که بارها و بارها تکرار می‌شود.

*در نظر نگرفتن نور

شاید باورش سخت باشد، اما نور یک مسئله‌ی بسار مهم در دیده شدن رنگ‌هاست که اغلب هم نادیده گرفته می‌شود. اگر نور اتاقی را در نظر نگیرید که برای آن رنگ خاصی را انتخاب می‌کنید، ممکن است رنگ مد نظر شما به کلی عوض شده و با توجه به نور اتاق، پرده‌ای متفاوت از رنگش که در نظر داشتید را ببینید.

*رعایت نکردن تعادل

وقتی در اتاقی از چندین رنگ استفاده می‌کنید، پیدا کردن تعادل بین آن‌ها امری اساسی است. جاهایی رنگ‌های پررنگ خود را نشان داده و جایی دیگر باید از رنگ‌های خنثی برای استراحت چشم‌ها استفاده کرد. با این حال، اگر شما بیش از هر یک را استفاده کنید، با ریسک بیش از حد هیجانی یا خسته کنندگی فضا روبه‌رو خواهید بود. دست شماست تا حد وسط را پیدا کنید.

*طراحی هر اتاق به صورت جداگانه

در ابتدا ایده‌ی طراحی جداگانه هر اتاق ممکن است جالب باشد، اما در واقع این یک ایده بسیار بهتر است که خانه خود را - یا حداقل هر سطح از آن را - به عنوان یک واحد یکپارچه در نظر گرفته و طراحی خود را ترکیبی انجام دهید. 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com