مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

مردم اغلب اهمیت چیدمان مبلمان در خانه‌هایشان را، به ویژه اتاق نشیمن، نادیده می‌گیرند. حقیقت این است که چیدمان، بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید اهمیت دارد.

 مردم اغلب اهمیت چیدمان مبلمان در خانه‌هایشان را، به ویژه اتاق نشیمن، نادیده می‌گیرند. حقیقت این است که چیدمان، بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید اهمیت دارد. مبلمان باید به گونه‌ای متعادل تنظیم شود تا یک ظاهر خوب ایجاد کند، به این معنی که نباید بیش از حد تصادفی یا مرتب باشد.

شاید باورش سخت باشد، اما تنظیم کردن چیدمان مبل یکی از سخت‌ترین کار‌ها در طراحی داخلی خانه شماست.

*به نقاط کانونی توجه کنید

نقطه کانونی دکوراسیون خود را انتخاب کنید. هر قطعه از دکوراسیون می‌تواند شامل این مقوله شود، از یک شومینه کلاسیک گرفته تا یک مبل بزرگ با منظره‌ای زیبا.

اگر سالن شما خیلی بزرگ باشد، می‌توانید از چندین نقطه کانونی نیز استفاده کنید. سعی کنید مبلمان خود را به شکل U بچینید.

*جریان‌های رفت و آمد را در نظر بگیرید

این مسئله بدون شکل مهمترین نکته‌ایست که در چیدمان مبلمان خود باید رعایت کنید و بدون توجه به بزرگی و سبک اتاق، این مسئله در اولویت قرار دهید.

برای انجام درست این کار، در نقطه ورودی اتاق ایستاده و سعی کنید به اطراف یا نقطه خروجی بروید. ساده ترین راه برای انجام این کار کدام است؟ آیا موانعی وجود دارند که باعث پیچیده شدن آن می‌شود؟ این مسیر باید حداقل 2 فوت عرض داشته و هیچ گونه سدی در مسیر قرار نداشته باشد.

*آن را انعطاف پذیر کنید

در نظر داشته باشید که تصمیم نهایی همچنان با شما است - شما می‌توانید قطعات مورد نظر خود را انتخاب کنید و باید بهترین راه را برای ترتیب چیدن آن‌ها و داشتن ساختاری متوازن و هماهنگ پیدا کنید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com