09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
جورج کلمنتاو، سیاستمدار و روزنامه نگار، از شخصیت‌های نادر و منحصر بفردی بود که درک او از هنر و فرهنگ همچنان برای ما الهام بخش است.

جورج کلمنتاو، سیاستمدار و روزنامه نگار، از شخصیت‌های نادر و منحصر بفردی بود که درک او از هنر و فرهنگ همچنان برای ما الهام بخش است. او آخرین سالهای زندگی خود را در خانه‌ای در کنار دریا در سنت وینسنت سور یارد گذراند که بعدا نیز به یک بنای یادبود تبدیل شد. این پاویلیون که در سال 2010 توسط طوفان کینتیا تخریب شده بود، هم اکنون در حال بازسازی جهت ثبت به عنوان یادبودی ملی است. یکی از اصلی‌ترین اهداف پروژه، بازسازی سایت و تبدیل آن به دو بنای چسبیه به هم است. در این فضای زیبا، کلمنتاو به همراهی نقاشی به نام کلود مونه، باغی را طراحی می‌کند که هسته مرکزی این پروژه است.

پیشنهاد ما برای غرفه ورودی جدید، چندین حجم مستطیلی مجزاست که در کمال سادگی برای محیط تعبیه شده‌اند. به منظور توجه به قدمت سایت، بخش اضافه شده، به عنوان دروازه‌ای برای ورود به باغ نیز عمل می‌کند. ما این ساختار را به شکل حجم یکنواخت بتنی در نظر گرفته‌ایم. بدنه آن، به طور کامل از بتن ساخته شده است که با ساحل، تپه‌ها و حیاط همخوانی داشته، در حالی که به وضوح با فضای باغ‌های کلمنتاو نیز تناسب دارد. با توجه به محدودیت‌های سایت، پروژه جدید پیرامون یک پاویلیون به عنوان «ساختار گذار»، فروشگاه موزه، فضای آموزشی و همزمان دو سالن برای تأسیسات فنی و پرسنل در نظر گرفته شده است. این پروژه  با ترکیب مینیمالیسم و محیط زیست، مفهوم کلی پایداری و یکپارچگی را القا می‌کند، اما با این وجود سادگی خود را به طور کامل حفظ کرده است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم