09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
استودیوی آمریکایی ادموند-لی، لابی داخل این ساختمان مسکونی در سانفرانسیسکو را بر اساس یک اتاق نشیمن مدل قرون وسطی که شامل یک دودکش بزرگ فلزی، قاب‌های چوبی و یک فرش فصلی است، مدل کرده است.

استودیوی آمریکایی ادموند-لی، لابی داخل این ساختمان مسکونی در سانفرانسیسکو را بر اساس یک اتاق نشیمن مدل قرون وسطی که شامل یک دودکش بزرگ فلزی، قاب‌های چوبی و یک فرش فصلی است، مدل کرده است.

آستین یک ساختمان مسکونی 100 واحدی است که شامل فضاهای سه سطحی و براق است که توسط قاب‌های سفید احاطه شده است. این طراحی توسط شرکت معماری BDE در یک منطقه «مدرن صنعتی» که در حاشیه کم ارتفاع اقیانوسی شهر و منطقه نوب هیل واقع شده است، طراحی شده است.

ادموند-لی که در همان منطقه نیز مستقر است، طراحی فضای داخلی - از جمله 100 واحد مسکونی، یک لابی و یک اتاق پست – را به عهده داشت و تصمیم گرفت که از مصالحی گرم و راحت استفاده کند که با نمای شیشه‌ای ساختمان نیز همخوانی داشته باشد.

چوب، چرم قهوه‌ای و فلزات تیره رنگ در سراسر لابی اصلی، جایی که ساکنین را به آرامش دعوت می‌کند، دیده می‌شود. در طراحی بر روی «ایده معماری مدرنیزاسیون ارگانیک کالیفرنیا»  یک زیبا شناسی متداول در اواسط قرن بیستم- متمرکز شده است که شامل پوشش‌های ترکیب شده با محیط طبیعی است.

قاب‌های چوبی روی کف قرار گرفته‌اند، در حالی که چوبکاری‌های بیشتری بر روی دیوارهای ساختمان در طرح‌های مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، تخته‌های باریک بلوط سفید در بین چوبکاری‌های ساده بر روی یک دیوار به چشم می‌خورد.

تکمیل‌ کننده‌ی این رنگهای طلایی، فلزات برنجی عظیمی است که شومینه‌ی بزرگی را در مرکز تشکیل می‌دهد. معمار فلزاتی را انتخاب کرده‌ است که تاریخچه سایت را که قبلا یک فروشگاه تعمیر خودرو بوده است، القا کند.

مبلمان خانگی شامل صندلی‌های چرمی است که توسط فرشی سفید پوشیده شده و صندلی‌های هم شکل، مبلی آبی و یک صندلی چوبی فضا را تکمیل کرده است. همگی در اطراف یک جفت میز چوبی چیده و بر روی یک فرش طرح‌دار که گویی کهنه شده است، قرار داده شده است.

چیدمانی مشابه نیز در قسمت دیگری از اتاق، جایی که منظره‌های بیرونی باغ از طریق پنجره‌های بزرگ دیده می‌شود، وجود دارد. این طراحی منحصر به فرد همواره احساس آرامش و دوستی با طبیعت را به انسان ها القا می کند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم