09177114128 سفارش دکوراسیون
تا وقتی که هوای تابستانی پا برجاست از آن بیشترین استفاده را ببرید. خیلی از ما پتانسیل فضای بیرونی خود را نادیده میگیریم. از حیاط و باغچه خود به بهترین نحو استفاده کرده و فضایی آرامش بخش برای خود فراهم کنید

enlightenedموضوع: بررسی مزایا و نحوه‌ی اجرای فضای سبز در منازل مسکونی

enlightenedمدت زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به منظور استراحت در روزهای گرم تابستان میتوانیم با یک طراحی لاکچری حیاط و باغچه منزل خود را به مکانی زیبا و جذاب برای استراحت تبدیل کنیم. توجه به اندازه، ابعاد و شکل حیاط و باغچه منزل در طراحی فضای سبز آن نقش مهمی دارد و میتواند آن را بسیار کاربردی و زیبا نماید.

استفاده از متریال هایی مانند سنگ های طبیعی ، انتخاب گیاهان مناسب محوطه سازی و دسترسی به فضاهای مورد نیاز از مواردی است که باید در طراحی فضای سبز مورد توجه قرار داد. از دیگر مواردی که باید در طراحی فضای سبز به آن توجه داشت عبارتند از: اقلیم منطقه و شرایط آب و هوایی آن و همچنین میزان بارندگی و سرسبزی منطقه که در طراحی بسیار مهم است.

روف گاردن (Roof Garden) یا همان پشت بام سبز  شیوه ای از اجرای فضای سبز در منزل است که باغچه و فضای سبز را بر روی پشت بام منزل بنا می کنند. گاهی حتی این پشت بام ها به صورت پلکانی هستند و پشت بام  خانه های ویلایی به عنوان تراس طبقه بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. دیدن یک  فضای سبز تاثیر شگرفی بر ضمیر ناخودآگاه می گذارد. اهمیت دادن به این مسئله بستگی به روحیه و عواطف شما دارد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم