09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
از آنجایی که دکوراسیون داخلی دفتر کار میتواند تاثیر زیادی بر اعتبار کسب و کار داشته باشد لذا طراحی دکوراسیون داخلی محل کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که میتواند عامل مهمی در جذب مشتری و رونق کسب و کار داشته باشد

از موارد مهم در طراحی دکوراسیون دفتر کار میتوان به موارد زیر اشاره کرد

توجه به نورپردازی دکوراسیون دفتر کار

نور محل  کار شما از جمله مواردی است که می تواند تاثیر مستقیمی روی نحوه فعالیت و راندمان کار داشته باشد. سعی کنید از  نور کافی در طراحی محل کار و شرکت خود استفاده کنید.اگر دسترسی به نور طبیعی در اتاق ها امکان پذیر است، با قرار دادن پرده های کرکره ای می توانید استفاده از نور خورشید را به بهترین شکل مدیریت کنید. همچنین به جای استفاده از نورهای مستقیم  سعی کنید از نورهای غیرمستقیم و ملایم استفاده کنید تا از خستگی  کارکنان تا حد امکان بکاهید.

توجه به رنگ دکوراسیون دفتر کار

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون دفتر کار،  به نوع کسب و کار شما  وابسته است. به عنوان مثال رنگ های خنثی برای مشاغل مرتبط با حسابداری بسیار ایده آل هستند. اما حرفه هایی همچون دفتر معماری  و طراحی گرافیک، که خلاقیت بیشتری در آنها دخیل هستند، با رنگ های پر انرژی و گرم، قرابت بیشتری پیدا می کنند.

در عین حال به برندینگ شرکت خودتان و استفاده از رنگ های سازمانی در دکوراسیون محل کارتان هم باید توجه کنید. باید بدانید  که در کجا و چگونه از نام و لوگوی شرکت خودتان استفاده می کنید، محل قرارگیری تابلوهای شرکت در بیرون از محل کار هم بسیار حائز اهمیت است. شاید استفاده از لوگوی سازمان یا رنگ سازمانی در دکوراسیون فضای کار امری بدیهی و ساده به نظر برسد، اما این مسئله تاثیر زیادی بر مشتریان شما دارد

توجه به بافت و مدلینگ دفتر کار

سعی کنید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که دفتر کارتان به اندازه کافی خوب و جذاب طراحی شده باشد . آیا محل پذیرش مراجعه کنندگان، می تواند بهترین تاثیر را در برخورد اول روی آنها داشته باشد؟ اگر ورودی اتاق کارتان به صورت مجزا از دفتر قرار گرفته است، به ظاهر کلی آن و تمیز و مرتب بودنش اهمیت ویژه نشان دهید. با صرف کمی هزینه و خرید گیاهان داخل آپارتمانی فضای کار را اندکی بهبود دهید. همچنین رنگ هایی که برای رنگ آمیزی دیوارها به کار می برید می تواند تاثیر بسیار خوبی برای بازدیدکنندگان داشته باشد. در واقع باید کاری کنید که مراجعه کنندگان به دفتر شما، همان حسی که خودتان انتظار دارید را از محیط کارتان درک کنند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم