09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره طراحی داخلی 09177114128
در این مقاله از ایرانادکور به اجرای کمد دیواری در شیراز می پردازیم ، اگر قصد دارید کمد دیواری جدیدی برای خانه طراحی کنید و یا کمد قدیمی را سر و سامان دهید ، با ما همراه شوید.

در این مقاله از ایرانادکور به اجرای کمد دیواری در شیراز می پردازیم ، اگر قصد دارید کمد دیواری جدیدی برای خانه طراحی کنید و یا کمد قدیمی را سر و سامان دهید ، با ما همراه شوید.

 

طراحی کمد دیواری

 

قبل از هر کاری اندازه گیری های لازم را انجام دهید و طرحی از کمد را روی کاغذ ترسیم کنید. بعد همه اندازه ها روی طرح کمد دیواری پیاده سازی کنید. برای طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز استفاده از طراحی کامپیوتری و دستی هر دو قابل قبول و مورد استفاده است.

این نکته را در نظر بگیرید که بسته به کاربرد کمد ، عمق ان تعیین می شود ؛ عمق کمد جالباسی کمتر از کمد رختخوابی است. عرض کمد دیواری با توجه به فضایی که در اختیار دارید، در نظر گرفته شود.

کمد راهی است که می توانید با آن حتی قناسی های اتاق را بپوشانید.

خرید متریال مناسب برای اجرای کمد دیواری در شیراز

انتخاب متریال همیشه دقت و شناخت شما از بازار را می طلبد ، انتخاب متریال برای اجرای کمد دیواری در شیراز بسته به بودجه مشتری هم دارد ؛ انواع کمد دیواری چوبی ، کمد لباس ام دی اف و متریال های دیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

انتخاب متریال بر روی کیفیت و دوام کمد تاثیر می گذارد برای مثال استفاده از چارچوب فلزی بهتر از ام دی اف است. برای خرید ورق ام دی اف یا هایگلاس، چوب یا ممبران باید با شناخت از مزایا و معایب هر کدام و بودجه تان تصمیم بگیرید.

پس از خرید مواد اولیه ، با توجه به اندازه های گرفته شده ، قطعات در کارگاه ایرانادکور برش می خورند. این کار نیاز به دقت و تجربه بالایی دارد. شاید ظاهر کمد بسیار ساده به نظر برسد اما اگر کوچکترین بی دقتی و خطایی در ساخت آن رخ دهد ، مشکلات بعدی بوجود می آید ، درب ها در ریل خود به راحتی و روانی حرکت نمی کنند ، به مرور زمان خراب شده و یا سر و صدا می کنند.

 

طراحی کمد دیواری در شیراز

 

مراحل ساخت کمد دیواری در شیراز

قطعات کمد دیواری را باید به یکدیگر وصل کنید. سازنده کمد دیواری با استفاده از چسب و چوب و میخ همه قسمت های کمد را به هم وصل می کند ؛ این کار می تواند در کارگاه و یا خانه مشتری انجام شود ، بسته به سایز کمد و درب های ورودی خانه باید تصمیم بگیرید که اتصالات در محل انجام شود و یا در کارگاه.

گاه راه پله ها و درب های ورودی خانه به شما اجازه ساخت در کارگاه را نمی دهد و مجبورید قطعات را در محل مشتری اسمبل کنید.

قفسه های داخلی ، کشوها و همه قسمت ها را باید بتوانید با محاسبات دقیق ریاضی به درستی طراحی کرده و بسازید.

طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین خدمات ایرانادکور است که تجربه بالایی در این زمینه دارد.

 

طراحی کمد دیواری در شیراز

 

رنگ آمیزی کمد دیواری در شیراز

اگر با ورق ام دی اف کمد بسازید نیازی به رنگ آمیزی نیست چراکه ام دی اف خود در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار ارائه می شود ، اما چوب قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد و می توانید در صورت نیاز کمد را پس از ساخت رنگ آمیزی کنید.

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند از درب های آماده برای کمد دیواری استفاده کنند.

 

طراحی کمد دیواری

 

در این مقاله از ایرانادکور تلاش کردیم به صورت اجمالی شما را با مراحل اجرای کمد دیواری در شیراز آشنا کنیم ، برای ارتباط با ما از شماره موجود در کادر سبز رنگ استفاده نمایید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم