09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره دکوراسیون مغازه 09177114128
چیدمان و طراحی دکوراسیون سوپر مارکت شیراز ، تاثیر زیادی در جلب توجه مشتری و کسب درآمد بیشتر خواهد داشت ، بنابراین خوب است در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی سوپر مارکت دقت کنید و از ایده های کاربردی و مدرن برای دیزاین داخلی سوپر مارکت استفاده نمایید ، ما هم در ایرانادکور در کنار شما هستیم تا راه صحیح و اصولی را به شما نشان دهیم با ما همراه باشید.

چیدمان و طراحی دکوراسیون سوپر مارکت شیراز ، تاثیر زیادی در جلب توجه مشتری و کسب درآمد بیشتر خواهد داشت ، بنابراین خوب است در هنگام طراحی دکوراسیون مغازه سوپر مارکت در شیراز دقت کنید و از ایده های کاربردی و مدرن برای دیزاین داخلی سوپر مارکت استفاده نمایید ، ما هم در ایرانادکور در کنار شما هستیم تا راه صحیح و اصولی را به شما نشان دهیم با ما همراه باشید.

 

دکوراسیون سوپر مارکت شیراز

 

سوپر مارکت ها همیشه جزو پر رفت و آمدترین مغازه ها در همه دنیا هستند ، تمام مردم دنیا نیاز های روزانه خود را از سوپر مارکت ها تامین می کنند ، این موضوع بحدی مهم است که حتی در سخت ترین شرایط بیماری کرونا هم سوپر مارکت ها تعطیل نشدند و به کار خود ادامه دادند ؛ زمانیکه تمام مغازه های دیگر تعطیل بودند و خالی از مشتری.

هنر ما این است که مشتریان فعلی شما را دائمی کرده و مشتریان جدیدی به مغازه شما دعوت کنیم و فروش شما را بالا و بالاتر ببریم.

معمولا مشتریان ، به این دلیل فروشگاه شما را انتخاب می کنند که اولا اجناس مورد نظرشان را به طور پیوسته موجود داشته باشید ، قیمت های اجناس متعادل باشد و موضوع بسیار مهم ؛ چیدمان اجناس به گونه ای باشد که مشتری بتواند براحتی وسایل خود را برداشته و در سوپر مارکت حرکت کند ، معمولا فروشگاهی که مدام جای اجناس در آن تغییر می کند و مشتری سرگردان و حیران باید به دنبال کالاهای مورد نیاز خود بگردد و یا باید به سختی از بین شلف ها و قفسه ها رد شده و یا با سایر مشتریان برخورد کند ، کمتر مورد انتخاب دائمی مردم قرار می گیرد.
 

دکوراسیون سوپر مارکت شیراز

 

دکوراسیون داخلی سوپر مارکت شیراز

محل قرار دادن کالاها در قفسه ها از اصلی ترین بخش های طراحی داخلی یک سوپر مارکت  خواهد بود ، به نظر مشا بیشتری کالایی که مردم به خاطر آنها به سوپری می روند کدامند؟  بله درست است : شیر ، نان ، ماست و پنیر از انواع کالاهایی هستند که نیاز روزانه مشتریان است.

ترفندی که منجر به فروش بالاتر می شود این است که این اجناس را در آخر مغازه قرار دهیم تا مشتریان هنگام رفتن و برگشتن ، کالاها و مواد دیگر را هم ببینند و بتوانند انتخاب کنند ، حال کالاهایی با فروش کمتر را در این راه رو های منتهی به کالاهای پر فروش قرار دهید تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرند.

 

دکوراسیون سوپر مارکت شیراز

 

معجزه سمت راست فروشگاه

شاید ندانید که ۷۵ درصد از افرادی که وارد سوپر مارکت می شوند به سمت راست خود نگاه و سپس حرکت می کنند ، در نمایشگاه ها هم غرفه های سمت راستی گران ترین غرفه ها هستند ، اجناس فروش ویژه و جذاب تر را در قفسه های موجود در سمت راست سوپر مارکت بچینید و یا در تفکری دیگر برترین کالاهای سوپر مارکت را در قفسه های اول سمت راست به نمایش بگذارید.

کالاهای گران قیمت را کجا بچینیم؟

در دکوراسیون سوپر مارکت در شیراز ، ثابت شده بهترین محل برای قرار دادن اجناس گران قیمت ، شلف های سمت چپ هستند ، شلف های سمت چپی که دقیقا با چشم مشتری هم سطح هستند ، باعث می شوند مشتری نگاهی راحت و عمیق به آن ها داشته باشد و کسانی که انتخاب های خاصی دارند به قفسه های سمت چپ رفته و اجناس درون آن ها را بررسی می کنند.

فقط حتما توجه داشته باشید که از پراکندگی در دکوراسیون سوپر مارکت اجتناب کنید ، یعنی تلاش کنید کالاهای مشابه در قفسه های نزدیک بهم قرار گیرند و دسته بندی موضوعی رعایت شود ؛ مثلا مواد شوینده را در قفسه ای جداگانه و مواد غذایی خشک را در جای دیگری از سوپر مارکت خود چیدمان کنید.

 

دکوراسیون سوپر مارکت شیراز

 

در این مطلب از بخش دکوراسیون ایرانادکور با برخی ایده های کاربردی برای طراحی دکوراسیون سوپر مارکت شیراز آشنا شدید شما می توانید با الگوبرداری از اینترنت و مشورت با مشاوران ما برترین دکوراسیون مغازه سوپر مارکت را تجربه کنید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید.

 

نویسنده : ص.توکلی / ایرانادکور / دی ماه 1400

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم