09177114128 سفارش دکوراسیون
نیاز خانواده ها به مرور زمان تغییر می کند ، گاهی هم جهت تعمیر و نگهداری یک بنا، بازسازی و یا نوسازی منازل قدیمی اجتناب ناپذیر می شود . بازسازی و نوسازی نیازمند برنامه ریزی دقیق و بی اشتباه است چراکه اشتباهات، صدمات و آسیب های جدی به بنا و در بهترین حالت به زمان و بودجه ما وارد می کنند . با ما در ایرانادکور همراه شوید تا نکاتی در خصوص بازسازی خانه را مرور کنیم .

تاریخ مقاله : 1399/11/10

گروه دکوراسیون داخلی ایرانا دکور ، با سالها تجربه در نوسازی و بازسازی منازل و آپارتمانها ، بهترین مشاور و یاور شما برای ارائه روش های تغییر دکور خانه با ایجاد تغییرات کوچک خواهد بود .

بازسازی منزل

دلایل بازسازی و نوسازی خانه

چرا بازسازی می کنید؟ هدف از اینهمه هزینه و دردسر چیست ؟ آیا فکر می کنید بازسازی خانه شما توقعاتتان را برآورده می کند ؟

هدف شما می تواند صرفا زیبا و مدرن تر کردن خانه باشد و یا اهدافی از قبیل رفع ایراد ، تغییر نقشه مثل کم و زیاد کردن اتاق ، بزرگ کردن سالن باشد . به تازگی عده ای هم خانه های اجدادیشان را تغییر کاربری داده و به رستوران و نشیمن گاه های مصفا تبدیل می کنند . که آن هم ایده ای تحسیم برانگیز است .

بازسازی با هدف بهبود دکوراسیون داخلی  

تغییر پوشش دیوار ، کف پوش ، تعویض مبلمان ، تعویض کابینت ، افزودن المان های دکوراتیو مدرن ، پوستر سه بعدی ، سنگ و آیینه کاری دکوراتیو ، حتی تغییر چیدمان و استفاده بهینه از فضاهای قناس و بسیاری از گزینه های دیگر ، همه از جمله گزینه هایی برای بازسازی دکوراسیون خانه هستند که باید با توجه به سبک انتخابی خود و تنوع کالای موجود در بازار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

تعمیر منزل

هارمونی در طراحی منزل هنگام بازسازی

 هارمونی در طراحی دکوراسیون داخلی موضوعی است که اگر در نظر گرفته نشود حتی اگر هزینه های گزافی را صرف دکوراسیون منزل کنید نتیجه فضایی درهم و شلوغ و خالی از آرامش خواهد بود . هارمونی در سبک و رنگ باعث زیبایی هر چه بیشتر منزل شما می شود. برای این منظور، شما باید در بازسازی داخلی منزل خود طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی را در نظر بگیرید. ضمن اینکه خلاقیت و ابتکار هم قانونی نانوشته است که هنگام بازسازی بسیار به کار می آید .

نکاتی در خصوص بازسازی منزل

اولویت با آشپزخانه است که قلب خانه بحساب می آید .

اگر بتوانید بازسازی را در یک مرحله انجام دهید ، خلق زیبایی راحت تر است . همه چیز را به یکباره با هم هماهنگ انتخاب می کنید و تمام !

همخوانی داشتن با دیگر اجزای خانه ، کف پوش با دیوار پوش و پرده و مبلمان و رنگ دربهای کابینت ، کوسن ها و تابلو ها و فرش همگی با هم در یک هارمونی باشند .

فقط به فکر مهمان نباشید ، اتاق ها سرویس های بهداشتی ، راهرو ها هم بسیار مهمند چون شما مهمید و مهم تر مهمان .

برای بازسازی حتما بودجه دقیق تعیین کنید و هزینه ها را هم پیش از اجرا با درنظر گرفتن ریسک های پروژه تعیین کنید ، کم آوردن پول در وسط بازسازی رنج بزرگی است !

قانون بالا در مورد زمان هم صادق است  . . .

اصول بازسازی منزل

دعوتید به مطالعه :

enlightenedمراحل بازسازی خانه

enlightenedبازسازی خانه‌های فرسوده

enlightenedزیبایی‌شناسی در طراحی داخلی

نوسازی

تیم دکوراسیون داخلی ایرانا دکور ، پیشرو در ارائه ایده های خلاقانه برای بازسازی منزل با انجام بزرگترین پروژه های بازسازی در شیراز ، برای یاری رساندن به شما عزیزان جهت بازسازی حرفه ای منزل با کمترین هزینه آماده خدمت رسانی است . با در ارتباط باشد و مشاوره رایگان دریافت کنید . صفحه اینستاگرام ایرانادکور iranadecor @ حاوی نکاتی کاربردی و جذاب برای دکوراسیون منزل زیبای شماست .

نویسنده : ص.توکلی /عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم