09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
یکی از جذاب ترین و مفرح ترین المان های باغ و ویلا ، استخر است ، طراحی استخر های مدرن در شیراز را می توانید با خیال راحت به تیم حرفه ای ایرانادکور بسپارید ، هر نوع استخر از سرپوشیده و روباز و یا استخرهای کم عمق خانگی و استخرهای تمرینی حرفه ای را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

تاریخ مقاله : 1399/10/25

یکی از جذاب ترین و مفرح ترین المان های باغ و ویلا ، استخر است ، طراحی استخر های مدرن در شیراز را می توانید با خیال راحت به تیم حرفه ای ایرانادکور بسپارید ، هر نوع استخر از سرپوشیده و روباز و یا استخرهای کم عمق خانگی و استخرهای تمرینی حرفه ای را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

ایرانادکور، مرجع تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی، طراحی باغ و فضای سبز، فضاهای اداری، تجاری و... شما را به مطالعه اجرای دکوراسیون مدرن برای ویلا در این نوشتار دعوت می کند.

استخر مدرن شیراز

استخر خانگی سرپوشیده و روباز

مکان و ابعادی که قصد دارید در آن استخر را اجرا کنید ، مهمترین فاکتوری است که نوع استخر را تعیین می کند ، همچنین از نظر جا نمایی باید تعیین کنید که بهترین جا برای استخر کجاست ، اصولا بهترین مکان برای ساخت استخر خانگی روباز، مکانی است که حداقل درخت در آن وجود داشته باشد تا نور فراوانی به استخر بتابد ، اما می توان با فاصله درختان بلندی کاشت تا دید اطراف به استخر کور شود.

استخر مدرن شیراز

نگهداری از استخر های مدرن

در هنگام طراحی استخر ها باید در نظر داشته باشید که بحث نگهداری و هزینه های آن چقدر است ، قطعا استخر های سروشیده دارای هزینه های نگهداری بیشتری است ، تامین و گرم نگه داشتن آب می تواند دشوار باشد.

خصوصا که امروزه در استخر های مدرن از نورپردازی و کف سازی آیینه ای استفاده می کنند ، حتی برخی افراد دوست دارند دوربین هایی در کف و دیواره های استخر های شخصی خود داشته باشند که میتوان آن ها را از پیش تعبیه کرد.

استخر مدرن شیراز

مدرن ترین استخر های باغ و ویلا

امروزه یکی از مدرن ترین تکنولوژی‌های طراحی و ساخت استخر، طراحی و ساخت استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس است که در واقع استخر شما که قالبهایی آماده و پیش ساخته در کارخانه است ، به صورت یک پارچه در محل شما نصب می شود. این نوع استخر ها بسیار مقاوم هستند و به علاوه مراحل نصبشان به سرعت انجام می گیرد.

استخر مدرن شیراز

زیباسازی استخر های مدرن

در این بخش برخی نکات برای زیباتر کردن استخر های مدرن را مرور می کنیم :

بالاتر ساختن استخر از سطح زمین : شاید هر استخری که دیده اید در سطح زمین است و با گود برداری استخری ساخته شده اما در استخر های مدرن می توان لبه های استخر را حدود یک متر از سطح زمین فاصله داد و بعد آن را تزیین کرد.

اگر استخر سرپوشیده خصوصی دارید می توانید از شیشه برای پوشاندن دیوارها استفاده کنید ، آب و شیشه در کنار هم به حدی زیباست که چشم همگان را خیره خواهد کرد.

خوب است استخر را رو به فضای زیبای باغ بسازید تا در حین شنا کردن از دیدن مناظر هم لذت ببرید.

 

استخر مدرن شیراز

ساختن نیمکت و سایه بان در اطراف استخر می تواند بسیار جذاب باشد.

به جای ساخت استخر تکراری مستطیل سعی کنید از طراحی های دایره ای ، لوبیایی و بی شکل استفاده کنید ، همین عجیب بودن باعث زیبایی بیشتر می شود.

در طراحی استخر توجه خاصی به بچه ها داشته باشید ، اگر قسمتی از استخر را جدا کرده و کم عمق تر بسازید و نکات ایمنی را نیز بخوبی در آن رعایت کنید ، بچه ها هم از استخر لذت خواهند برد.

استخر مئرن

مقالات زیر را بخوانید :

enlightenedبهترین طراحی محوطه ویلا در شیراز

enlightenedکم هزینه ترین محوطه سازی باغ

enlightenedایده های کم هزینه برای دکوراسیون باغ

استخر باغ

سخن پایانی ایرانادکور

هنگام طراحی استخر ویلا یا استخر باغ باید به نکات بسیاری توجه داشت، ایمنی، تاسیسات، در نظر گرفتن محلی برای نگهداری تجهیزات و مواد شیمیایی مورد استفاده برای تصفیه آب و بسیار موارد دیگر که یک تیم حرفه ای می تواند تمام مراحل را به خوبی به عهده بگیرد. ما نیز به عنوان بهترین مجری محوطه سازی در باغ و ویلا در جنوب کشور، می توانیم در کنار شما باشیم تا فضایی رویایی در کنار رعایت اصول ایمنی در طراحی و اجرای محوطه سازی را داشته باشید. با ما از طریق شماره های اعلام شده در وب سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم