09177114128 سفارش دکوراسیون
کمد دیواری بخشی مهم از دکوراسیون یک اتاق و منزل به حساب می‌آید. از همین رو انتخاب بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری برای اتاق امری ضروری است.

تاریخ: 1399/10/14

 

کمد دیواری یکی از لوازمی است که در هر خانه‌ای و با هر متراژ و اندازه‌ای از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین آیتم‌ها به حساب می‌آید. انتخاب رنگ کمد دیواری به دکوراسیون داخلی منزل و سبک طراحی و چیدمان آن ارتباط مستقیم دارد. کمد دیواری هر اتاق، نحوه قفسه بندی و ترکیب رنگ کمد دیواری از عوامل تاثیرگذار و مهم در فضای داخلی یک منزل و اتاق به حساب می‌آید. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 2

 

طراحی و اجرای کمد دیواری

همگی ما در هنگام انتخاب منزل یا خرید یک خانه به موارد مختلفی توجه می‌کنیم که یکی از این موارد کمد دیواری است. کمد دیواری هر خانه با توجه به سلیقه و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی و اجرای کمد دیواری می‌تواند دارای رنگ، طرح و جنس متفاوتی باشد. تمامی این موارد به سلیقه افراد بستگی دارد. اگر فضای داخلی کمد دیواری بزرگ است و طراح می‌تواند بر اساس نیازها و سلیقه مشتری به طبقه‌بندی قفسه و چیدمان داخلی کمد بپردازد که خیلی خوب است و اگر هم فضای داخلی کمد کوچک است، بهتر است تا از ایده‌های شیک و منحصر به فرد در طراحی داخلی و دیزاین کمد استفاده شود.

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 3

 

انتخاب رنگ کمد دیواری یکی دیگر از مسائل تاثیرگذار در طراحی و اجرای کمد دیواری به حساب می‌آید. رنگ کمد دیواری می‌تواند تک رنگ باشد یا از ترکیب دو رنگ متضاد یا دارای تونالیته یکسان انتخاب شود. هر کدام از این آیتم‌ها دارای زیبایی و جذابیت منحصر به فرد خود هستند که باید با دکور کلی منزل هماهنگی و همخوانی داشته باشند. همچنین فراموش نکنید که انتخاب رنگ تیره یا روشن برای کمد دیواری به متراژ اتاق نیز بستگی دارد. در ادامه با مشاهده این گالری تصویری زیبا می‌توانید ایده‌های جالبی را برای کمد دیواری منزل خود اجرا کنید. مطالعه مقالات زیر را نیز از دست ندهید.

enlightenedچیدمان قفسه بندی کمد دیواری

enlightenedعکس کمد دیواری شیک

enlightenedبهترین سایز کمد برای اتاق

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 4

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 5

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 6

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 7

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 8

 

 

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 9

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 10

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 12

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 13

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 14

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 15

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 16

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 17

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 19

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 18

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 20

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 21

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 22

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری 23

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان مجرب و حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل و اجرای کمد دیواری اتاق خواب‌ها همواره تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های مدرن و شیک در نهایت فضایی خاص و منحصر به فرد را برای شما عزیزان فراهم کند.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم