09177114128 سفارش دکوراسیون
اگر شما می خواهید مغازه و یا سوپر مارکت خود را دکور کنید و چیدمانی جدید را برای آن در نظر بگیرید ، می توانید این مقاله از ایرانادکور را بخوانید.

تاریخ مقاله : 1399/10/11

اگر شما می خواهید مغازه و یا سوپر مارکت خود را دکور کنید و چیدمانی جدید را برای آن در نظر بگیرید ، می توانید این مقاله از ایرانادکور را بخوانید.

دکوراسیون مغازه

همیشه چیدمان و طراحی دکوراسیون فروشگاهی در جلب توجه مشتری تاثیری بسیار دارد و به طور مستقیم بر روی فروش شما تاثیر خواهد داشت ، علاوه بر زیبایی ، اصولی وجود دارد که با رعایت آن ها مشتریان را ترغیب به خرید یک سری کالاهایی می کنید که می توانستند از آن ها براحتی چشم پوشی کنند و از مغازه شما بیرون روند.

بنابراین حساسیت بالا برای دکوراسیون مغازه و سوپر مارکت واجب است ، در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت دکوراسیون مغازه سوپر مارکت

یکی از پر رفت و آمدترین مغازه ها ، فروشگاه مواد غذایی و سوپر مارکت ها هستند که در هیچ شرایطی حتی در شرایط بیماری کرونا که تمام مغازه ها بسته شدند ، تعطیل نمی شوند ، چراکه تامین کننده موارد اولیه مورد نیاز انسان ها هستند. از این رو طراحی دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی و دکوراسیون مغازه سوپر مارکت باید به گونه ای انجام شود که مشتریان بیشتری جذب مغازه شما شوند و شما در رقابت با بقیه فروشگاه ها پیروز میدان باشید.

دکوراسیون فروشگاه

قطعاً ، همه ، فروشگاهی که دسترسی راحت تر و سریع تر به کالاها دارند را ترجیح می دهند ، فروشگاهی که سبدهای خرید براحتی از بین لاین ها عبور می کند و با دست زدن به یک کالا چندین کالا ، نقش بر زمین نمی شود ، تهویه مطبوع و پاکیزگی ، ترکیب رنگ ها ، نور کافی و زیبایی بصری و حتی موزیکی که نواخته می شود و بوی همیشگی فروشگاه هم مستقیما بر روی خرید تاثیر خواهد داشت.

دکوراسیون فروشگاه

طراحی و چیدمان صحیح سوپر مارکت

کالا ها در سوپر مارکت ها دو دسته اند : یکی آن ها که نیاز روزانه و اصلی افراد را تشکیل می دهند که شما در هر جای فروشگاه آن ها را بگذارید مردم آن ها را خواهند یافت و خواهند خرید ، و دسته دوم کالاهایی که فروش زیاد بالایی ندارند و خرید آن ها برای افراد اختیاری است ، معمولا اولین راه حل چیدن مواد ضروری در انتهایی ترین جای مغازه است تا وقتی افراد از بین لاین ها و از بین کالاها گذر می کنند تا کالای مورد نیاز خود را بردارند ، چشمشان به سایر اجناس خورده و تشویق به خرید شوند.

دکوراسیون فروشگاهی شیراز

ضمن اینکه قانون سمت راست را فراموش نکنید بیش از 80 درصد مردم پس از ورود به هر مکانی به سمت راست خود میپیچند و یا نگاه می کنند ، بنابراین کالاهایی که می خواهید بیشتر بفروشید را در سمت راست فروشگاه چیدمان کنید.

دکوراسیون فروشگاه شیراز

طراحی کاربردی فروشگاه  

بهتر است کالاهای گران قیمت را در سمت چپ قفسه ها قرار دهید زیرا مشتریان به این قسمت از قفسه ها نگاه طولانی تری می اندازند همچنین بهتر است کالاهای گران قیمت را در قفسه هایی بچینید که با چشم های مشتریان هم سطح هستند و کالاهای ارزان تر را در قفسه های پایین تر قرار دهید.

مغازه شیراز

یکی دیگر از مواردی که حتما باید رعایت کنید این است که کالاهای مرتبط را نزدیک بهم بچینید ، مثلا قفسه لوازم بهداشتی شامل شامپو ، صابون ، مایع ظرف شویی ، لباس شویی و غیره باید در کنار هم باشند تا بهتر دیده شوند.

دکوراسیون فروشگاه شیراز

مقالات زیر را بخوانید :

enlightenedاجرای باکس‌ها و قفسه‌های فروشگاهی

enlightenedانواع تجهیزات فروشگاهی و سوپرمارکت

enlightenedتجهیز هایپرمارکت و سوپرمارکت

 

چیدمان مغازه

سخن پایانی ایرانادکور

ما در این مقاله بطور مختصر به برخی از اصول چیدمان فروشگاه و سوپر مارکت اشاره کردیم ، برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما در ایرانادکور در تماس باشید.

ما بهترین دکوراسیون مغازه سوپر مارکت در شیراز را به شما ارائه خواهیم داد ، ایرانادکور ، ارائه دهنده بهترین دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب ایران است. 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم