09177114128 سفارش دکوراسیون
طراحی و اجرای ویترین مغازه از اهمیت بسیاری برخوردار است. ویترین هر مغازه معرف خدمات مغازه و دکور داخلی فضا می‌باشد. بنابراین، طراحی ویترین جلو مغازه در روند جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است.

تاریخ: 1399/10/10

 

ویترین جلو مغازه شناسنامه و معرف مغازه، سبک دکور داخلی و خدمات ارائه شده شما به مشتری می‌باشد. ویترین مغازه‌ها اولین و مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در جلب توجه مشتری و تشویق او به وارد شدن به مغازه می‌باشد. بنابراین، اهمیت ویترین در اصل بیشتر از دیگر قسمت‌های مغازه می‌باشد. اگر طراحی ویترین جلو مغازه به خوبی انجام نشود، تاثیر معکوس بر روند جذب مشتری دارد. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

طراحی ویترین جلو مغازه 2

 

طراحی ویترین جلو مغازه

نمای اصلی و ویترین جلو مغازه مهم‌ترین عنصر در برقراری ارتباط بین مغازه‌دار و مشتری به حساب می‌آید. اهمیت طراحی ویترین مغازه به اندازه‌ای است که حتی اگر شما اجناسی عالی و درجه یک در مغازه داشته باشید ولی ویترین مغازه طرحی نامناسب داشته باشد، می‌تواند اجناس را کم اهمیت و نامناسب جلوه دهد. بنابراین، باید در انتخاب طرح مناسب برای ویترین مغازه دقت و توجه کافی را داشته باشید. یکی از نکاتی که در هنگام طراحی ویترین مغازه باید به آن توجه داشته باشید این است که ویترین مغازه را با بنر تبلیغاتی اشتباه نگیرید. قرار نیست تا از تمامی اجناس مغازه در ویترین استفاده کنید و مشتری را در هنگام انتخاب سردرگم کنید.

 

طراحی ویترین جلو مغازه 3

 

نکته مهم دیگری که در طراحی ویترین جلو مغازه باعث می‌شود تا شما در نهایت طرحی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید، این است که به رنگ‌های استفاده شده در ویترین و نورپردازی آن توجه ویژه نشان دهید. دو عامل رنگ و نور همیشه مکمل یکدیگر در هر فضایی به حساب می‌آیند. اگر انتخاب رنگ ویترین و نورپردازی آن با طرح و تم رنگی داخل مغازه همخوانی و هماهنگی داشته باشد، باعث می‌شود تا زیبایی مغازه دو برابر شده و توجه افراد بیشتری به مغازه جلب شود. در ادامه شما را به مطالعه مقالات زیر و مشاهده گالری تصویری دعوت می‌کنیم.

enlightenedطراحی دکوراسیون پیتزا فروشی در شیراز

enlightenedساخت ویترین مغازه در شیراز

enlightenedبهترین طراحی دکور مغازه در شیراز

 

طراحی ویترین جلو مغازه 4

 

طراحی ویترین جلو مغازه 5

 

طراحی ویترین جلو مغازه 6

 

طراحی ویترین جلو مغازه 7

 

طراحی ویترین جلو مغازه 8

 

طراحی ویترین جلو مغازه 9
 

طراحی ویترین جلو مغازه 10

 

طراحی ویترین جلو مغازه 11

 

طراحی ویترین جلو مغازه 12

 

طراحی ویترین جلو مغازه 13

 

طراحی ویترین جلو مغازه 14

 

طراحی ویترین جلو مغازه 15

 

طراحی ویترین جلو مغازه 16

 

طراحی ویترین جلو مغازه 17

 

طراحی ویترین جلو مغازه 18

 

طراحی ویترین جلو مغازه 19

 

طراحی ویترین جلو مغازه 20

 

طراحی ویترین جلو مغازه 21

 

طراحی ویترین جلو مغازه 22

 

طراحی ویترین جلو مغازه 23

 

طراحی ویترین جلو مغازه 24

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا با ارائه بهترین و برترین خدمات در زمینه طراحی و اجرای دکور مغازه رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم