09177114128 سفارش دکوراسیون
هر بنا و ساختمان هر چقدر خوش ساخت ، پس از چندین سال استفاده نیاز به بازسازی و نوسازی دارد ، سیستم های لوله کشی ، گچ کاری ، نما ، کفپوش ها و غیره پس از گذشت مدتی کهنه و فرسوده شده و نیازمند تعمیر و تغییرند. در این مقاله از ایرانادکور قصد داریم در خصوص طراحی و بازسازی آپارتمان در شیراز صحبت کنیم با ما همراه باشید.

تاریخ مقاله : 1399/10/02

هر بنا و ساختمان هر چقدر خوش ساخت ، پس از چندین سال استفاده نیاز به بازسازی و نوسازی دارد ، سیستم های لوله کشی ، گچ کاری ، نما ، کفپوش ها و غیره پس از گذشت مدتی کهنه و فرسوده شده و نیازمند تعمیر و تغییرند.

در این مقاله از ایرانادکور قصد داریم در خصوص طراحی و بازسازی آپارتمان در شیراز صحبت کنیم با ما همراه باشید.

بازسازی در شیراز

اهمیت طراحی و بازسازی آپارتمان

بر خلاف چیزی که شاید فکر کنید هزینه های بازسازی کمتر از نوسازی است ، اگر از روش های صحیح استفاده کنید ، مقرون به صرفه ترین راه تغییر ، بازسازی است.

بنابراین در بسیاری از مواقع ، به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده اند، یک تعمیر اصولی می تواند ساختمان را دگرگون کرده و تحولی عظیم و چشمگیر در آن ایجاد نماید.

ایرانادکور

دلایل اصلی بازسازی آپارتمان ها

  • فرسودگی جزئی و یا کلی بافت ساختمان
  • خسته شدن افراد ، از زندگی طولانی مدت در یک فضای تکراری  و نیاز به تنوع
  • بالا بردن استحکام و پایداری ساختمان در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و
  • نیاز به استفاده از متریال های جدید و تغییر سبک دکوراسیون داخلی
  • تغییر نیاز خانواده ، مثلا بزرگ تر شدن بچه ها و نیازشان به داشتن اتاق مستقل
  • تغییر خانه به سمت خانه هوشمند و مدرن کردن سبک ساختمان همراه با تغییرات تکنولوژی

بازسازی

تاثیر بازسازی منزل بر روحیه افراد

تغییر فضا و محیط زندگی ما انسان ها ، اثرات بسیار مثبتی بر روی روحیه و عملکرد ما دارد ، ممکن است حوصله ما در محیط جدید بیشتر شود ، تمرکز بچه ها در اتاق جدید بالاتر برود و یا آرامش سالمندان خانواده بیشتر تامین شود.

ثابت شده که تعمیر و نوسازی محیط کار به شدت بازدهی کاری کارمندان را افزایش می دهد حتی اگر تغییر دکور در حد جابه جا کردن همان وسایل باشد ، چراکه همین تغییرات آن ها را از روزمرگی جدا کرده و روح افراد را تازه می کند.

بازسازی

هزینه بازسازی آپارتمان

همین جا به شما توصیه ای مهم داریم ، تمام کارهایی که لازم است در هنگام بازسازی انجام دهید را تعیین کنید ، مراحل کار را با کمک یک فرد حرفه ای به درستی مشخص نمایید و حالا در مهم ترین مرحله ، تخمین هزینه را به دقت پیش ببرید ، با اینکه همیشه در هنگام بازسازی به هزینه های پیش بینی نشده بر می خورید ، مثلا می خواهیددیواری را پوشش دهیدمتوجه می شوید که لوله کشی زیر آن پوسیدگی دارد ، حال مجبورید دیوار را کنده و ابتدا لوله ها را تعویض کنید ، اما با همه این اوصاف هر چقدر تخمین دقیق تری از هزینه ها داشته باشید کمتر دچار مشکل مالی خواهید شد.

قدم بعدی تخمین زمان است ، باید دقیقا مشخص کنید که چقدر زمان برای انجام پروژه نیاز است ، احتمالا افرادی که در خانه و یا آپارتمان تحت بازسازی قرار دارند، مجبورند برای مدتی آن مکان را ترک کنند ، بنابراین بسیار مهم است که بدانیم زمان بازسازی چقدر طول خواهد کشید تا تکلیف افراد ساکن در آن مکان مشخص باشد ، شاید نیاز باشد برای مدتی مکانی را اجاره کنند و یا به محلی که در نظر دارند اسباب کشی کنند.

بازسازی ایرانادکور

نکته کلیدی بازسازی آپارتمان

پیشتر ، در هنگام ساخت خانه ها و آپارتمان ها قوانین و نظارت ارگان های مختلف کمتر بود ، اکنون قوانین سخت گیرانه تری برای لوله کشی ها ، دیوار کشی ها ، برق کاری ، اندازه ها و مقیاس ها وجود دارد ، شماحتما باید کارشناس متخصص هر مورد را برای تخمین صحیح به یاری بگیرید ، شاید ندانید جای صحیح کنتور برق کجاست و یا لوله کشی گاز با قوانین جدید ، چگونه خواهد بود ، بنابراین به همه این موارد دقت کنید تا بهترین نتایج را بگیرید.

مقالات زیر را مطالعه کنید :

enlightenedمراحل بازسازی خانه

enlightenedبازسازی خانه‌های فرسوده

enlightenedزیبایی‌شناسی در طراحی داخلی

بازسازی

سخن پایانی ایرانادکور

تمام نکاتی که دراین مقاله ارائه شد تنها مقدمات کار است ، کارشناسان حرفه ای ما در ایرانادکور ، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند ، برترین طراحی و بازسازی آپارتمان در شیراز را با خیال راحت به ما بسپارید و از نتیجه حاصل شده لذت ببرید ، جهت بازسازی حرفه ای منزل با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم