09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
رنگ کابینت ، موضوعی مهم در هنگام تصمیم گیری برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه است ، در این مقاله قصد داریم به یکی از خاص ترین ، به روز ترین و جوان پسند ترین رنگ های کابینت بپردازیم ، کابینت هایگلاس سفید نسکافه ای بی شک ، یک انتخاب جذاب است ؛ با ما در ایرانادکور همراه باشید.

تاریخ مقاله : 1399/09/27

رنگ کابینت ، موضوعی مهم در هنگام تصمیم گیری برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه است ، در این مقاله قصد داریم به یکی از خاص ترین ، به روز ترین و جوان پسند ترین رنگ های کابینت بپردازیم ، کابینت هایگلاس سفید نسکافه ای بی شک ، یک انتخاب جذاب است ؛ با ما در ایرانادکور همراه باشید.

ایرانادکور نامی آشنا در دکوراسیون داخلی ، دارای پروژه های بسیار موفق در خصوص طرح بندی و سازماندهی آشپزخانه ، برای ارائه بهترین و خلاقانه ترین ایده ها در خدمت شما است .

کابینت سفید نسکافه ای

انتخاب کابینت هایگلاس

خوب است در ابتدا کمی با کابینت هایگلاس آشنا شوید ، کابینت های گلاس در واقع همان کابینت ام دی اف است که روکشی از جنس  پلکسی گلاس بر روی آن کشیده شده است.

پلکسی گلاس چیست ؟ نوعی پلاستیک است با ظاهری شفاف و شیشه ای ، پلکسی گلاس متریالی است که در صنعت ساختمان سازی استفاده بسیار دارد ، همین لایه پلکسی باعث درخشندگی ، شکوه و مدرن شدن ظاهر این کابینت شده است.

کابینت سفید نسکافه ای

بیشتر افراد دوست دارند از رنگ های روشن هایگلاس استفاده کنند در حالیکه این متریال دارای تنوع بسیار بالاست که می تواند جلوه ای خاص به آشپزخانه شما ببخشد.

معجزه کابینت هایگلاس خصوصا در آشپزخانه های کوچک بیشتر نمایان می شود ، جاییکه انعکاس نور هالوژن ها و حتی نور طبیعی پنجره باعث بزرگ تر و دلباز تر نشان دادن آشپزخانه است ، از مزایای دیگر های گلاس این است که به سرعت تمیز می شود و در برخی انواع آن اثر انگشت هم بر روی آن نمی ماند.

کابینت سفید نسکافه ای

رنگ سفید و نسکافه ای در کابینت هایگلاس

رنگ زیبا و خاص نسکافه ای ، یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است ، کابینت های گلاس سفید نسکافه ای آشپزخانه را بسیار شیک ، با کلاس و امروزی می کند.

شاید چشم ها به رنگ چوب عادت کرده باشد ولی هنوز رنگ نسکافه ای چشم ها را خیره می کند ، استفاده از رنگ گرم نسکافه ای در کنار رنگ خنثی سفید ترکیبی فوق العاده جذابی می سازد ،  کابینت های گلاس سفید نسکافه ای ، درخشش و روشنایی رنگ سفید را در کنار گرما و جنب و جوش رنگ نسکافه ای یکجا دارد.

اگر از ترکیب همین دو رنگ برای اوپن یا جزیره آشپزخانه هم استفاده کنید و امکان نورپردازی آن را داشته باشید ، جذابیت و زیبایی دوچندانی را به آشپزخانه خواهید آورد.

کابینت سفید نسکافه ای هایگلاس

روانشناسی رنگ نسکافه ای

همانطور که گفتیم ، رنگ نسکافه ای از خانواده رنگ قهوه‌ای است که باعث ایجاد صمیمیت و گرما در وجود انسان میشود ، این رنگ در هر قسمتی که قرار بگیرد باعث زیبایی و القای حس مدرنیته می شود.

رنگ ‌نسکافه‌ای در ترکیب با رنگ های دیگر خصوصا رنگ های روشن باعث می‌شود که یک هارمونی دلنشین  به وجود آید.

از آنجا که حس رنگ چوب حس طبیعت است ، رنگ نسکافه ای هم حس بکر طبیعت را زنده می کند و احساس تازگی و نشاط را به همراه دارد.

کابینت سفید نسکافه ای مدرن

ترکیب نسکافه ای با بقیه رنگ ها در آشپزخانه

کابینت ام دی اف نسکافه ای را می‌توان به صورت تکی و بدون ترکیب با رنگ های دیگر در آشپزخانه به کار برد ، اما بیشتر افراد ترجیح می دهند این رنگ را با رنگی دیگر ترکیب کنند ، رنگ سفید و مشکی رنگ های متداولی هستند که معمولاً در کنار کابینت ام دی اف نسکافه ای می توانند ترکیب شوند.

برای دستگیره های درب کابینت هم اگر از دستگیره مخفی استفاده کنید که بسیار مدرن و زیباست اگر هم دوست دارید درب های کابینت شما دستگیره داشته باشد ، زیباترین رنگ ، طلایی است که با نسکافه ای همخوان است.

کابینت سفید نسکافه ای

مقالات زیر آگاهی بیشتری به شما خواهد داد:

enlightenedکابینت هایگلاس آشپزخانه

enlightenedدکوراسیون داخلی آشپزخانه

enlightenedمهم‌ترین عناصر طراحی آشپزخانه

کابینت نسکافه ای

سخن پایانی ایرانادکور

در این مقاله تلاش کردیم کابینت دو رنگ سفید و نسکافه ای را بیشتر به شما عزیزان معرفی کنیم ، اما همه چیز بسته به سلیقه شما و در خدمت سلیقه و خواست شماست ؛ با کارشناسان حرفه ای ما در ایرانادکور در تماس باشید تا با دریافت مشاوره رایگان بهتر بتوانید به نتیجه دلخواهتان دست یابید.

در خصوص اصول طراحی کابینت آشپزخانه پیشتر در همین سایت صحبت کرده ایم.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم