09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-2284930

09177114128

همیشه انتخاب بین سبک مدرن یا سنتی در دکوراسیون داخلی وجود داشته است. راه حل جدید برای این موضوع این است که چرا از دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن استفاده نکنیم؟!

تاریخ: 1399/2/29

 

بیشتر افراد همیشه تصمیم می‌گیرند تا فقط از یک سبک در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنند، یا سنتی یا مدرن. افرادی دیگر تمایل دارند تا برترین ویژگی‌های دکور سنتی و مدرن را با یکدیگر اذغام کنند و دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن را پدید آورند. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی با داشتن بهترین ایده‌های کاربردی در دکوراسیون داخلی همواره بهترین‌ها را برای شما عزیزان رقم خواهد زد. 

 

ایده تلفیق دکور سنتی و مدرن

 

دکوراسیون سنتی یا مدرن

دکوراسیون سنتی و مدرن هر کدام دارای ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فرد خود هستند و هر شخص با توجه به علاقه و سلیقه خود ممکن است هر کدام از این سبک‌ها را برای دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کند. دکوراسیون سنتی پر از رنگ و طرح‌های متفاوت و بسیار شاد و پرانرژی است. دکوراسیون داخلی خانه‌های اشرافی گویای این سبک از دکوراسیون داخلی می‌باشد. در مقابل دکوراسیون مدرن سرشار از طرح‌های ساده و مینیمالیست می‌باشد. طرح‌های تک رنگ یا دو رنگ بیشتر در سبک مدرن دیده می‌شود.

 

بهترین سبک دکوراسیون تلفیقی

 

دکوراسیون سنتی در منزل

استفاده از سبک دکوراسیون داخلی سنتی در خانه بسیار ساده و پرکاربرد است. همگی ما خاطراتی از خانه‌های مادربزرگ‌هایمان داریم که گویای این سبک از دکوراسیون داخلی است. یکی از عناصری که در سبک سنتی در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد، فرش‌ها و قالیچه‌ها با طرح‌های رنگارنگ و سنتی است. قسمت دیگری که به زیبایی می‌توانید سبک دکوراسیون سنتی را وارد منزل خود کنید، در آشپزخانه و ظروف آشپزخانه است. استفاده از ظرف‌های سفالی با طرح و نگار می‌تواند بهترین حس دنیا را به افراد خانه منتقل کند. تزئینات داخلی منزل همیشه بهترین انتخاب‌ها هستند.

 

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

 

دکوراسیون مدرن در منزل

در سبک دکوراسیون داخلی مدرن دیگر خبری از رنگ‌های مختلف و دکورهای پر زرق و برق نیست. در سبک مدرن فضای خانه اصلاً شلوغ نیست و به حالت مینیمالیست تبدیل می‌شود. مبلمان، رنگ دیوارها و دیگر لوازم دکوری و تزیینی همگی طرحی ساده و یک رنگ پیدا می‌کنند. فرم‌های جدید در مبلمان و کاناپه‌های تک رنگ در پذیرایی یکی از نشانه‌های سبک مدرن در دکوراسیون داخلی می‌باشد. حتی در آشپزخانه نیز دیزاین کابینت آشپزخانه مدرن بسیار متفاوت است.

 

تلفیق سبک دکور سنتی و مدرن

 

دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن

در کنار سبک‌های ذکر شده در بالا می‌توان به یک سبک تلفیقی جدید دیگر نیز اشاره کرد. گاهی اوقات حذف کردن کامل یک سبک و خصوصیات آن در طراحی ممکن است برای افراد زیادی خوشایند نباشد. خبر خوب این است که دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن می‌تواند بهترین انتخاب برای شما به حساب آید. فقط کافی است تا ترکیب‌های صحیحی از هر دو سبک را با توجه به دکوراسیون داخلی منزلتان و سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.

 

دکوراسیون سنتی یا مدرن

 

آیا شما نیز تصمیم دارید تا چیدمان و سبک دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید و تنوع و تازگی را به فضای منزل خود دعوت کنید؟ یا اینکه به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده‌اید و اکنون به دنبال بهترین ایده‌های دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن هستید؟ در هر صورت مطالعه مقالات زیر به شما پیشنهاد می‌شود.

enlightenedبهترین ایده‌های دکوراسیون داخلی

enlightenedدکوراسیون داخلی با چوب بامبو

enlightenedدکوراسیون مدرن ایتالیایی چیست

 

دکوراسیون تلفیقی سنتس و مدرن

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای درخشان و طولانی در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور تلاش دارد تا با ارائه برترین خدمات به شما عزیزان همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم