09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
انتخاب تم رنگی برای اتاق کودک هم بسیار لذت‌بخش است و هم بسیار حساس! چه رنگی بهترین رنگ برای دکور اتاق کودک است؟ رنگی که حتی بعد از بزرگ شدن نیز مناسب باشد؟ تم سبز برای اتاق خواب کودک به نظر بسیار مناسب است.

تاریخ: 1399/2/11

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک یکی از لذت‌بخش‌ترین نوع طراحی‌ها حساب می‌شود، زیرا دنیای کودکان پر از رنگ و شادی است. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با داشتن بهترین و منحصر بفردترین ایده‌ها در دکوراسیون داخلی همواره بهترین‌ها را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

 

رنگ سبز دکور اتاق کودک

 

اتاق خواب کودک

دکوراسیون اتاق خواب کودک بسیار متفاوت‌تر از هر فضای دیگر در منزل است. اتاق کودک سرشار از شادی و هیجان است و تم رنگی این اتاق حتی می‌تواند از رنگ‌های زیادی مانند رنگین‌کمان تشکیل شده باشد. اما در این میان ممکن است والدین تمایل داشته باشند که تنها از یک رنگ برای تم رنگی اتاق استفاده کنند. در کنار انتخاب یک رنگ مناسب برای اتاق کودک باید در نظر داشت که چیدمان وسایل اتاق خواب نیز در دکور اتاق بسیار موثر است.  

 

طراحی اتاق خواب کودک

 

تم سبز در اتاق خواب کودک

تمام رنگ‌های رنگین کمان زیبا هستند و هر کدام دارای جذابیت و زیبایی منحصر بفرد خود است. مطمئن باشید شما هر کدام از رنگ‌ها را انتخاب کنید، در اصل بهترین انتخاب است. اما در این نوشتار تلاش داریم تا به بررسی تاثیر رنگ سبز برای اتاق خواب کودک بپردازیم. سبز از ترکیب رنگ زرد و آبی به وجود می‌آید و از رنگ‌های فرعی می‌باشد. اگر رنگ زرد در این ترکیب بیشتر باشد، رنگ سبز گرمتر است و هر چه آبی این رنگ بیشتر باشد، رنگ سبز بیشتر تمایل به آبی دارد و از رنگ‌های سرد محسوب می‌شود.

 

رنگ سبز در اتاق کودک

 

انتخاب رنگ حتی می‌تواند در انتخاب کفپوش اتاق کودک نیز موثر باشد. رنگ سبز بسیار باطراوت است و نماد زندگی می‌باشد. رنگ سبز در طبیعت به وفور یافت می‌شود و به همین دلیل سرشار از زندگی و آرامش است، بنابراین یکی از بهترین رنگ‌ها برای اتاق کودک به حساب می‌آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

enlightenedدیزاین خلاقانه اتاق نوزاد

enlightenedایده‌هایی برای دکوراسیون اتاق نوجوان

enlightenedدکوراسیون اتاق کودک

 

رنگ سبز اتاق خواب

 

دکور سبز رنگ اتاق خواب

 

دکور سبز رنگ

 

دکوراسیون اتاق کودک با رنگ سبز

 

دکور اتاق کودک با رنگ سبز

 

تم سبز رنگ در اتاق کودک

 

تم سبز رنگ برای اتاق خواب

 

تم سبز برای اتاق کودک

 

تم سبز برای اتاق خواب کودک

 

تم سبز اتاق کودک

 

تم سبز اتاق خواب کودک

 

تم سبز اتاق خواب

 

ترکیب رنگ سبز در اتاق خواب

 

بهترین تم سبز رنگ اتاق خواب

 

اجرای دکور اتاق کودک با رنگ سبز

 

اتاق کودک با رنگ سبز

 

اتاق خواب کودک سبز رنگ

 

اتاق خواب با رنگ سبز

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از هنر و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور و داشتن سابقه‌ای درخشان همواره تلاش می‌کند تا فضایی خاص و منحصر بفرد را برای شما عزیزان رقم بزند.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم