دکوراسیون

طراحی کمد دیواری با میز تحریر

طراحی کمد دیواری با میز تحریر

طراحی کمد دیواری با میز تحریر
با بزرگ تر شدن کودکان ، نیاز آن ها نیز تغییر خواهد کرد ، نوجوانان علاوه بر داشتن تخت و کمد اکنون نیاز به کمد دیواری ، کتابخانه و میز تحریر دارند تا بتوانند وسایل خود را در آن قرار داده و استفاده کنند. در این مقاله از ایرانادکور ، طراحی کمد دیواری با میز تحریر را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

طراحی کمد دیواری با میز تحریر نیاز امروز بسیاری از آپارتمان ها و خانه های کم جا است ، با بزرگ تر شدن کودکان ، نیاز آن ها نیز تغییر خواهد کرد ، نوجوانان علاوه بر داشتن تخت و کمد اکنون نیاز به کمد دیواری ، کتابخانه و میز تحریر دارند تا بتوانند وسایل خود را در آن قرار داده و استفاده کنند.

enlightened در این مقاله از ایرانادکور ، طراحی کمد دیواری با میز تحریر را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله صفر تا صد اجرای کمد دیواری در شیراز را نیز حتما در کنار این مقاله مرور کنید و نکات کلیدی بسیار کامل و راهبردی را در آن مقاله بخوانید ، اصول طراحی کمد دیواری را در محتوای لینک شده قرار داده ایم.

کمد و میز تحریر

اهمیت داشتن میز تحریر و کمد در اتاق

میز تحریر و کتابخانه در واقع بخش مهمی از سرویس خواب است و می تواند اتاق یک نوجوان را تکمیل کند ، هر چه بچه ها بزرگ تر می شوند مقوله درس و مدرسه برایشان مهم تر و جدی تر می شود ، بنابراین ما به عنوان والدین باید نیاز های آن ها را شناخته و بر طرف کنیم تا نوجوان ما با انگیزه بیشتری به سمت موفقیت حرکت کنند.

کمد و میز تحریر

میز تحریر و کتابخانه در اتاق های کوچک

ساختن یک فضای مطالعه برای کودکان در اتاقی که ممکن است کوچک باشد ، گاهی ناممکن به نظر می رسد ، در اینصورت باید خلاقانه تر فکر کنیم و ایده های تازه ای را با توجه به فضا ارائه دهیم ، باید تلاش کنیم از تمام فضاها بهترین استفاده را بکنیم ، حتی اگر قناسی ای در اتاق وجود دارد می تواند با قفسه بندی و شلف بندی صحیح تبدیل به کتابخانه ای عالی شود.

کمد دیواری

ترکیب میز تحریر و کمد

در فضاهایی که کوچک است می توان برخی وسایل و لوازم را با هم ترکیب کرد ، مثلا تخت را با کمد و یا کمد را با میز تحریر ، مثلا می توان از دیواره کتابخانه به عنوان یکی از دیوار های کمد دیواری استفاده کرد و یا میز های تحریری طراحی کرد که خاصیت جمع شوندگی دارند و فقط در زمان درس خواندن می توانند باز شوند و سپس دوباره جمع می شوند تا فضای اتاق را اشغال نکنند.

میز تحریر

استفاده از ارتفاع اتاق

شما می توانید بجای اینکه کتابخانه را بر روی زمین بگذارید ، آن را بر روی دیوار طراحی کنید به این وسیله در فضای کف اتاق صرفه جویی کنید ، می توانید در بالای میز تحریر قفسه بندی و یا شلف در نظر بگیرید تا هم دسترسی به کتاب ها آسان تر باشد و هم محیط اتاق شلوغ نشود.

کمد و میز تحریر

طراحی کمد دیواری در اتاق

طراحی کمد دیواری با میز تحریر را بررسی می کنیم ، کمد دیواری در واقع کاربردی ترین قسمت هر اتاق است ، شاید بتوان تخت نداشت ، میز تحریر را حذف کرد اما اگر کمد نداشته باشیم ، همه وسایل ما بی سر و سامان و سرگردان خواهند بود ، بنابراین اگر در حال ساخت خانه هستید حتما فضاهایی را برای کمد در نظر بگیرید ، اگر هم در منزلی زندگی می کنید که کمد ندارد می توانید کمد دیواری تهیه کرده و بصورت ست با سرویس خواب در اتاق استفاده کنید.

کمد دیواری

طبقه بندی کمد دیواری باید با توجه به حجم و نوع وسایل شما باشد ، طبقه بندی کمد دیواری اتاق کودک با اتاق نوجوان و بزرگسال متفاوت است ، اتاق کودک دارای وسایل ریز تر و متنوع تری است اما در اتاق نوجوان نیاز است کتاب های بزرگ و سنگین در طبقات جا شوند ، لباس ها بزرگ تر شده اند و البته اسباب بازی های خاصی هم به اتاق اضافه می شود.

میز تحریر

اتاق بزرگسالان بیشتر به فضاهایی برای لباس های بیشتر و وسایل آرایشی و بهداشتی نیاز دارد. کمد یک مرد بزرگسال باید دارای قسمت هایی برای گذاشتن ساعت ، عطر ، اسپری و وسایل شخصی داشته باشد.

بنابراین با توجه به سن ، جنس و فضا می توان کمد دیواری را مطابق با نیاز هر فرد و سلیقه اش طراحی کرد.

اتاق نوجوان

میز تحریر

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشوربه کمک آمیزه ای از علم و تجربه که حاصل دراختیار داشتن بهترین کارشناسان خبره می باشد   طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل شما را فرای انتظار شما ایجاد خواهد کرد. طراحی کمد دیواری با میز تحریر را در این محتوا مرور کردید برای ارتباط با ما می توانید با شماره های درج شده در سایت در تماس باشید.

نویسنده: ص.توکلی / سرپرست تیم تحریریه ایرانادکور

مرداد ماه 1402

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه