مقالات تخصصی معماری

طراحی و ساخت مصنوعات ام دی اف

طراحی و ساخت مصنوعات ام دی اف

طراحی و ساخت مصنوعات ام دی اف
مصنوعات ام دی اف امروزه بسیار زیاد هستند و از ام دی اف برای ساخت بیشتر وسایل استفاده می‌شود، به همین دلیل می‌توان ام دی اف را در تمام خانه‌ها و ادارات مشاهده کرد. آشنایی با مصنوعات ام دی اف نیز اهمیت بسیار دارد.

تاریخ: 1398/10/18

چوب یکی از پرکاربردترین مصالح در تمامی مراحل و روند ساخت و ساز ساختمان است. از چوب و فرآورده‌های چوبی در تمامی بخش‌های مختلف طراحی و ساخت لوازم دکوری و تزئینی تا مهم‌ترین بخش ساخت و ساز نیز می‌توان استفاده نمود. ام دی اف نیز یکی مرکبات چوبی است که از مواد مختلفی و بر پایه‌های متفاوتی نیز تهیه می‌شود. در بیشتر بخش‌های جهان ام دی اف بر پایه چوب تهیه می‌شود و در تهیه ام دی اف نیز معمولاً از چوب‌های نرم مانند چوب درخت کاج استفاده می‌شود. ایرانادکور، مجری تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و ساخت مصنوعات ام دی اف و همچنین طراحی و ساخت کابینت ام دی اف همواره آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. در ادامه این مقاله به بررسی انواع مصنوعات مختلف ام دی اف می‌پردازیم.

کمد ام دی اف

1. کمد ام دی اف

یکی از محصولاتی که از ام دی اف تهیه می‌شود و بسیار پرکاربرد است کمد ام دی اف است. این کمد‌های ام دی اف می‌توانند در طرح و اندازه متفاوت و متناسب با سلیقه افراد کاملاً جدا و منحصر بفرد طراحی و اجرا شوند. کمد ام دی اف را می‌توان در طرح یک کمد برای جاکفشی یا جالباسی و یا حتی در یک طرح ترکیبی برای جالباسی و جاکفشی طراحی نمود. این کمدها با برخورداری از فضای بزرگ و جادار یکی از بهترین لوازم خانگی و مصنوعات ام دی اف به حساب می‌آیند. اجرای کانتر و میز منشی ادارات نیز می‌تواند از این جنس باشد.

میز تلویزیون ام دی اف

2. میز تلویزیون ام دی اف

میز تلویزیون یکی از ضروری‌ترین لوازم خانگی به حساب می‌آید که علاوه بر اینکه می‌توان از آن به عنوان یک میز برای نگه داشتن تلویزیون استفاده کرد، همچنین می‌توان از دیگر فضاهای میز به عنوان سطحی برای قرار دادن لوازم دکوری و اکسسوری منزل استفاده نمود. میز تلویزیون ام دی اف را می‌توان در طرح‌ها و اندازه‌های متفاوت با توجه به مقدار فضایی که هر خانه در اختیار دارد طراحی و اجرا نمود. ساخت میز تلویزیون ام دی اف دو رنگ و با طرح‌های متنوع که یک بخش میز از ام دی اف هایگلاس تشکیل شده باشد امروزه بسیار محبوب و مورد استقبال قرار گرفته است. میز تلویزیون ام دی اف علاوه بر زیبایی نیز به راحتی قابل حمل است. فرآورده‌های چوب، ام دی اف و کاربردهای آن بسیار گسترده هستند.

کابینت ام دی اف

3. کابینت ام دی اف

کابینت یکی از محصولاتی است که در هر خانه‌ای موجود است و هر فرد حداقل یکبار برای خرید کابینت خانه خود اقدام کرده است. کابینت می‌تواند از جنس‌های مختلفی از جمله آهنی، چوبی و غیره باشد اما در حال حاضر یکی از بهترین و محبوب‌ترین کابینت‌ها در بازار کابینت ام دی اف است. قابلیت شکل‌پذیری و لبه‌های صاف ام دی اف باعث شده تا برای ساخت کابینت مورد استفاده قرار گیرند. کابینت هایگلاس آشپزخانه بسیار زیبا و جذاب در طراحی داخلی است.

ایرانادکور، مجری تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با بهره‌گیری از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای همواره آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه