دکوراسیون

طراحی نئوکلاسیک در شیراز

طراحی نئوکلاسیک در شیراز

طراحی نئوکلاسیک در شیراز
طراحی نئوکلاسیک در شیراز ، سبکی تقریبا نوین است که این روزها مورد پسند طیف وسیعی از افراد در رده های سنی مختلف با یلایق خاص قرار گرفته ، در این مقاله از ایرانادکور با سبک نئوکلاسیک آشنا می شوید ، با ما همراه باشید.

طراحی نئوکلاسیک در شیراز ، سبکی تقریبا نوین است که این روزها مورد پسند طیف وسیعی از افراد در رده های سنی مختلف با سلایق خاص قرار گرفته ، در این مقاله از ایرانادکور با سبک نئوکلاسیک آشنا می شوید ، با ما همراه باشید.

enlightenedدعوت می کنیم مقاله اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز را در کنار این محتوا بخوانید تا با اصول اساسی دکوراسیون داخلی آشنا شوید.

طراحی نئوکلاسیک در شیراز

برای شناحت سبک های دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کنیم مقاله سبک شناسی در دکوراسیون داخلی را هم مطالعه نمایید.

سبک نئوکلاسیک 

شاید بارها از طراحان داخلی شنیده باشید ، که از شما می پرسند چه سبکی را برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان خود دوست دارید ؟ و یا در مقالات مختلف سبک های مختلف دکوراسیون داخلی را مطالعه کرده اید و تا حد زیادی با آن ها آشنایی دارید اما آنچه که مهم است انتخاب یکی از سبک های طراحی داخلی برای خودتان است ، هرچه شناخت شما از سبک ها بهتر باشد ، انتخاب برایتان راحت تر خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر : سبک کلاسیک در معماری داخلی

سبک نئوکلاسیک

برای شناخت سبک ، هم می توانید با تحقیق و بررسی و مطالعه مقالات سایت های معتبر ، اطلاعات خود را افزایش دهید و هم می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و به رایگان با آن ها مشورت کنید.

در این مقاله که توسط کارشناسان مجرب ایرانادکور به عنوان بهترین شرکت طراحی داخلی در شیراز تنظیم شده می خواهیم شما را با یکی از محبوب ترین و به روز ترین سبک ها که همان طراحی نئوکلاسیک در شیراز است ، آشنا کنیم.

همانطور که میدانید محبوب ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی این ها هستند :

  • کلاسیک
  • مدرن
  • مینیمال  ( دکوراسیون مینیمال چیست؟ )
  • روستیک
  • نئوکلاسیک

در مقالات پیشین ، ما مطالب مفصلی در خصوص سبک های کلاسیک ، مدرن ، روستیک و مینیمال ارائه داده ایم و اما طراحی نئوکلاسیک در شیراز ، چه کسانی این سبک را می پسندند و انتخاب کرده ، اجرا می کنند؟

سبک کلاسیک در واقع سبکی اشرافی و بازرق و برق فراوان است و به خانه شما حالت کاخ گونه و سلطنتی می دهد ، سبک مدرن هم سبکی ساده است که در آن هیچ خبری از شلوغی ها زرق و برق سبک کلاسیک به چشم نمیخورد ، اما در سبک نئوکلاسیک ، تقریبا حالتی بینابینی پیش می آید ، در واقع این سبک برای کسانی است که می خواهند خانه ای تقریبا رسمی اما راحت داشته باشند ، مبلمان راحتی و رنگی نمی خواهند اما از مبلمان استیل با منبت کاری های شلوغ هم بیزارند.

تاریخچه سبک نئوکلاسیک در طراحی داخلی

سبک نئوکلاسیک در واقع زادگاهی به سمت فرانسه دارد در واقع می توان گفت انگلستان و فرانسه پایه گذاران اصلی این سبک بودند که هنوز یک قرن هم از آن نمی گذرد ، این شبک حس و حالی مانند معماری روم باستان دارد و مربوط به دوره رونسانس در اروپا است.

نئوکلاسیک شیراز

طراحی نیوکلاسیک ، نمایی از لوکس و سلطنتی بودن را به نمایش می گذارد در عین حال بسیار ساده و ظریف عمل می کند ، دکوراسیون خانه هایی که با این سبک طراحی و اجرا می شوند ، بسیار خاص ، جذاب و شیک هستند و تحسین برانگیز ترین حس را به بیننده القا می کنند.

ویژگی های سبک نئوکلاسیک در طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی نئوکلاسیک در شیراز را بررسی می کنیم ، آنچه سبک نئوکلاسیک را ازسبک کلاسیک متمایز می کند ، کاهش شدید جزئیات بسیار پر نقش و نگار است.

در واقع می توان گفت سبک نئوکلاسیک ، مینیمال شده سبک کلاسیک است ، خوبی بزرگ انتخاب این سبک ، وجود آزادی عمل در انتخاب وسایل و اجسام دکوراتیو است.

در این سبک به راحتی می توانید المان های مختلف را از سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را در کنار هم و به زیبایی چیدمان کنید.

در سبک نئوکلاسیک می توانید از مبلمان راحتی که از ویژگی های دکوراسیون مدرن است به راحتی درکنار عناصر سبک کلاسیک و در اتاق نشیمن و یا جلوی تی وی روم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید و بدانید : تفاوت های معماری سنتی و مدرن

المان های سبک نئوکلاسیک

کوسن های دور چین دار و نقوش طلایی می تواند گزینه خوبی در این سبک باشد ، در این سبک از استفاده از آینه های مدرن و دکوراتیو بر روی دیواری ساختمان به همراه کنسول هایی از جنس فلزات می تواند جذاب باشد.

میزهای شیشه ای مدرن با پایه های طلایی ساده در کنار مبلمان خانه شما را واقعا لوکس و ظریف جلوه می دهد.

در این سبک سعی کنید از تابلو هایی با طرح های ساده با موضوعات گیاهان و حیوانات استفاده کنید ، فرش ایرانی هم می تواند جایگاه خاصی در بین مبل ها داشته باشد چراکه فرش ایرانی هم یکی از المان های دکوراسیون کلاسیک است.

نورپردازی که مخصوص سبک مدرن بود هم در اینجا کاربرد بسیار خاصی دارد ، رنگ های خنثی در کنار رنگ های طلایی ملایم و در ترکیب با فیروزه ای و هلویی می تواند رنگ هایی عالی برای این سبک به شمار رود.

المان های سبک نئوکلاسیک

با ما در ایرانادکور همراه بودید تا طراحی طراحی نئوکلاسیک در شیراز را بررسی کنیم ، برای دریافت بازدید و یا مشاوره رایگان با دفتر شیراز ما در تماس باشید ، همچنین مطالعه سایر مقالات سایت از شما یک طراح حرفه ای خواهد ساخت ،  همچنین توصیه می کنیم مقاله سه روش جذاب برای طراحی داخلی آپارتمان مدرن را بخوانید تا بدانید یک آپارتمان مدرن چگونه طراحی می شود.

نویسنده : ص.توکلی / ایرانادکور / آذرماه 1400

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه