نمونه کارهای معماری داخلی

دکوراسیون سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران

دکوراسیون سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران

سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران

متراژ فضا : 100 متر

زمان اجرا : بهمن ماه سال 99

کارهای انجام شده :

 • طراحی و ساخت قفسه های ام دی اف و  قفسه بندی فلزی
 • طراحی و ساخت میز کانتر و فروش
 • تامین و راه اندازی صندوق
 • تجهیز فروشگاه
 • نصب یخچال و فریزهای 3 درب و تک درب موتور سرخود ، یخچال دو درب افقی

پروژه تجهیز سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران

سوپرمارکت یکی از مکان های پر رفت و آمد است که به صورت مداوم و در هر شرایطی حتی وضعیت قرمز بیماری کرونا مورد استفاده عموم مردم قرار دارد ، از این رو طراحی و دکوراسیون سوپرمارکت در جذب مشتری و افزایش میزان فروش روزانه اهمیت قابل توجهی دارد. بهتر است دکوراسیون مورد نظر شما برای سوپرمارکت کاملا اصولی و با برنامه ریزی دقیق و طبق استاندارد های لازم انجام شود.

اصولی بودن طراحی و دکوراسیون به معنای رعایت نکات کاربردی جهت ایجاد فضای استاندارد است. در دکوراسیون سوپرمارکت عملکرد مناسب بخش های مختلف آن در مقایسه با زیبایی آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

ما در پروژه تجهیز سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران تلاش کردیم تمام اصول اساسی و استاندارد را رعایت کنیم.

طراحی و ساخت قفسه های ام دی اف و قفسه بندی فلزی

در صورتی که در طراحی دکوراسیون سوپرمارکت نحوه چیدمان قفسه ها و اقلام داخل آن رعایت نشود قطعا در جذب مشتریان شکست خواهد خورد زیرا طراحی و دکوراسیون سوپرمارکت مورد پسند مشتری نخواهد بود.

قطعا مشتریان سوپرمارکت ها ترجیح می دهند تا اجناس مورد نیاز خود را به راحتی بین دیگر اقلام موجود در سوپرمارکت پیدا کنند. افرادی که از یک سوپرمارکت خاص خرید می کنند و بارها وارد سوپرمارکت مورد نظر شده باشند محل قرارگیری اقلام مورد نیاز را خواهند شناخت، اما فردی که برای بار اول وارد سوپرمارکت می شود یافتن چیزی که به دنبال آن است کار ساده ای نیست. از این رو رعایت نظم در چیدمان اقلام از اهمیت بالایی دارد.

ما در پروژه تجهیز سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران دو نوع طبقه بندی ام دی اف و فلزی را استفاده کردیم. که می توانید در عکسها مشاهده نمایید.

قفسه‌های ام دی اف یکی از انواع مختلف قفسه و شلف به حساب می‌آیند که به دلیل زیبایی خاصی که به فضا می‌بخشند و قابلیت طراحی به روش‌ها و مدل‌های متنوع باعث شده است تا به عنوان یکی از بهترین و کاربردی‌ترین قفسه‌ها برای هر کاربری و از جمله فروشگاه‌ها به حساب آیند. 

قفسه‌های ام دی اف به دلیل اینکه حس چوب را به فضا القا می‌کنند، باعث می‌شوند تا آرامش و حس مثبتی را به خریدار و افراد حاضر در فضا القا کنند. همچنین ام دی اف به دلیل داشتن تنوع رنگی بسیار زیاد و زیبا باعث می‌شود تا انتخاب مناسب‌ترین و شیک‌ترین رنگ برای فضای مورد نظر بسیار راحت‌تر شود.

محاسباتی که قبل از قفسه بندی سوپر مارکت باید مورد توجه قرار دهید

قبل از انجام قفسه بندی فروشگاهی باید محاسباتی در مورد نوع قفسه انجام دهید. محاسبه وزن کالاهایی که برروی هر قفسه قرار است تعبیه شود مهم است. وزن کالاها به صورت تکی و جمعی باید محاسبه گردد. در مورد کالاهایی که باید به تعداد زیاد روی قفسه قرار گیرد باید دقت شود که جنس قفسه قابلیت تحمل آنرا داشته باشد.

اگر وزن کالاهایی که قرار است در قفسه ها بگذارید زیاد باشد باید از قفسه بندی فولادی یا چوبی استفاده کنید که هم کوتاه تر باشند، هم قطعات پشتیبان و نگهدارنده در آن ها وجود داشته باشد.

در ضمن باید دقت کنید که کالاهایی که می خواهید در قفسه قرار دهید چه جنسی دارد برای کالاهایی که تیز و برنده هستند باید به طور مستقیم روی قفسه چوبی قرار ندهید، زیرا باعث صدمه به سطح می شود.

باید قبل از انجام کار این محاسبات را انجام دهید. شما برای خرید قفسه فروشگاهی و استعلام از قیمت روز قفسه فروشگاهی می توانید با مشاوران ما در ایرانادکور تماس بگیرید ما با ارائه بهترین قیمت های فروش قفسه فروشگاهی در کنار شما خواهیم بود.

طراحی و ساخت میز کانتر و فروش

میز کانتر فروشگاهی از جمله وسایل مهمی است که در فروشگاه‌ها برای تعامل با مشتری استفاده می شود. این محصول علاوه بر این کاربرد، جهت ارائه اطلاعات، تبلیغات، معرفی محصول و تفکیک بخش اداری با ارباب رجوع استفاده می شود. کاربرد‌های ذکر شده موجب شده است که میز کانتر، انتخابی اجباری برای اکثر ادارات و فروشگاه‌ها شود.

میزکانتر نیازی به فضای زیاد ندارد و قیمت مناسبی دارد. میزهای کانتر برای تست محصولات، تبلیغات، میزکانتر منشی، میزکانتر فروشگاه، میزکانتر سمپلینگ و … استفاده می گردد و بیشتر در فرودگاه‌ها، فروشگاه‌ها، سمینارها و سالن‌ها، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مطب‌ها استفاده دارد. میز کانتر یا پیشخوان با ظرفیت یک یا دو نفر برای قرار گیری در پشت آن، سازه ای سبک، قابل حمل و بعضا دارای قفسه برای قرار دادن بروشورها و نمونه محصولات است و ما در ایرانادکور براحتی می توانیم بسته به کاربرد و سلیقه و فضای شما بهترین میز های کانتر را برایتان بسازیم.

در پروژه تجهیز سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران میز های کانتر بر اساس نیاز مشتری و فضای موجود طراحی و ساخته شد که می توانید آن را در عکس ها مشاهده نمایید.

تامین و راه اندازی صندوق

نیاز نیست بگوییم که صندوق در هر فروشگاهی چه کاربردی دارد و چه نیازی را برطرف میکند ، ما در ایرانادکور برترین صندوق های فروشگاهی را به شما معرفی می کنیم تا بر اساس حجم مشتری ، نیاز و بودجه خود برترین انتخاب را داشته باشید.

تجهیز فروشگاه

تجهیزات فروشگاهی از جمله موارد ضروری فروشگاه ها است و بدون استفاده از این تجهیزات راه اندازی فروشگاه میسر نیست. قفسه ها و سبد های فروشگاهی از جمله مواردی هستند که در فروشگاهها کاربرد بسیار دارند.

این تجهیزات برای کارهای مختلفی از جمله خرید آسان تر در حجم بالا، به نمایش گذاشتن کالاها و دسترسی سریع مشتریان به کالاهای مورد نیاز به کار می روند. احتیاجات متنوعی که در فروشگاه ها وجود دارد باعث شده در طول زمان همچنان که فروشگاه ها پیشرفت کرده و مدرن تر شوند، تجهیزات مختلف و متنوعی نیز در فروشگاه ها استفاده می شوند که ما در ایرانادکور تمامی آن ها را برای فروشگاه شما تامین می کنیم.

نصب یخچال و فریزهای 3 درب و تک درب موتور سرخود ، یخچال دو درب افقی

یخچال های فروشگاهی که به یخچال های صنعتی یا تجاری نیز شناخته می شوند، از جمله وسایلی هستند که حتی برای راه‌اندازی یک سوپر مارکت کوچک هم باید خریداری کنید. در واقع کاربرد این یخچال ها در هر فروشگاه و مغازه‌ای که با مواد خوراکی سروکار دارد، غیر قابل چشم‌پوشی است. فریزر های فروشگاهی در تنوع گسترده‌ای از قیمت‌ها، برندها، ابعاد و رنگ‌ها در بازار موجود می‌باشند و انواع مختلفی دارند. اما نکته قابل ذکر در اینجا این است که کدام یخچال به درد کسب و کار شما خواهد خورد و برای شما مناسب‌تر می باشد.

در اینجا پرکاربردترین موارد از انواع این یخچال ها را معرفی می کنیم:

 • یخچال های ایستاده روباز
 • یخچال ویترینی
 • فریزر ایستاده
 • فریزر خوابیده یا فریزر جزیره‌ای
 • یخچال شیشه خم
 • یخچال های پرده هوا

ما در پروژه تجهیز سوپر مارکت شهرستان باشت گچساران از یخچال و فریزهای 3 درب و تک درب موتور سرخود ، یخچال دو درب افقی استفاده کردیم که بهترین نوع یخچال و فریزر برای فروشگاه مذکور با توجه به نیاز و حجم فروش و بودجه کارفرما بود.

رضایت مشتری اصل اساسی ما در ایرانادکور است ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هنگام تحویل پروژه ، مشتری را راضی و شاد ببینیم ، همچنین تلاش می کنیم با ارائه طراحی های دقیق پیش از اجرا تمام خواسته ها ، سلایق و نیازهای مشتری را شناخته و بر اساس بودجه ای که در دست دارد بهترین مصالح را تهیه کرده و پروژه را در کمترین زمان ممکن اجرا کنیم. در بخش پروژه های سایت می توانید سایر پروژه های اجرا شده ما در ایرانادکور را مشاهده کنید و با مراجعه حضوری به دفتر ما می توانید بسیاری از طراحی های دیگر ما را از نزدیک ببینید.

همچنین تمام فیلم های اجرای پروژه در اینستاگرام ما به آدرس iranadecor@ موجود است.

کافیست با دفتر ما در شیراز تماس بگیرید ، مشاوره و بازدید رایگان از محل ، هدیه ایرانادکور به شماست!

و صد البته اعتماد شما ، بهترین هدیه به ما خواهد بود. . .

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه