دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی نه هنر محض است و نه فن ، نه علم است و نه حرفه ، تلفیقی از تمام عناصر وجودی است که در برگیرنده همه احساس فرد و تجلی گاه سلیقه و حتی شخصیت اوست.

ما در ایرنادکور سال هاست در کنار شما هستیم تا فضای داخلی منزل تان را طوری طراحی و اجرا کنیم که شبیه ترین فضا به رویاهای شما باشد. فضایی که بتوانید با آرامش و شادی روزها و شب های خود را سپری کنید.

دکوراسیون داخلی منزل

ما در ایرانادکور برترین طراحان ، با علم و تجربه بالا را در اختیار گرفته ایم ، از آخرین نرم افزارهای روز دنیا برای طراحی سه بعدی فضای شما پیش از اجرا بهره می گیریم و دقیق ترین و ماهرترین افراد را برای اجرای دکوراسیون داخلی منزل شما در تیم خود همراه داریم.

و البته این را بخوبی می دانیم که خواست و سلیقه هر فرد برتر از هر استانداردی در دکوراسیون مطرح است ، شاید شما فضایی در خانه تان درست کنید و کمال لذت را از آن ببرید که سایرین به هیچ عنوان نپسندند ، پس این شمایید که در نهایت طراح واقعی فضای خانه تان هستید ؛ نقش ما شنیدن خواسته شما ، طراحی آنچه در ذهن دارید ، ارائه پیشنهادات خلاقانه بر اساس احساسات درونی شما و سپس اجرای تمام و کمال این فضاست.

در تلاشیم دکوراسیون داخلی منزل شما به گونه ای باشد که احساس کنید در یکی از خانه های ژورنال ها و یا فیلم های مورد علاقه تان قدم می زنید.

حال در این راه چه المان هایی وجود دارد :

عناصر دکوراسیون داخلی منزل

در دکوراسیون داخلی خانه عناصر و المان های مهم وجود دارد که باید به همه آن ها اهمیت بدهید ، در واقع طراحان ما به تک تک جزئیات دیزاین خانه فکر میکنند و همین توجه به جزئیات است که نتیجه کار ما را متفاوت می کند. عناصر مهم دکوراسیون داخلی عبارتند از :

رنگ

  • نور
  • بافت
  • وسایل و مبلمان
  • لوازم و اکسسوری ها

رنگ : ما در ایرانادکور در ابتدای پروژه دکوراسیون داخلی منازل با شما گفتگو می کنیم تا بدانیم سلیقه رنگی شما چیست ، البته در نظر داشته باشید که سلیقه رنگی شما ممکن است در خصوص لباس و وسایل قابل اجرا و عالی باشد اما در خصوص دیزاین داخلی منزل کمی فرق کند.

رنگ در دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ برای دکور خانه می تواند دقیقا اولین انتخاب باشد و بر روی سایر انتخاب ها تاثیر بسیاری بگذارد ، مثلا اگر شما خانه ای در سبک سنتی دوست دارید باید به سراغ رنگ هایی از طیف سنت و فرهنگ ایرانی بروید ، رنگ فیروزه ای ، رنگ قرمز لاکی ، رنگ زرد کهربایی و از این دست و اگر سبک مدرن و مینیمال را می پسندید باید در طیف رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری و رنگ های روشن دیگر قدم بردارید.

در بخش انتخاب سبک در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد اما رنگ هایی را انتخاب کنید که بتوانید هماهنگی و هارمونی فضا را حفظ کنید و به بن بست نخورید.

آشنایی با روانشناسی رنگ ها می توانید در این مرحله به شما کمک کند.

نکته مهم :  یکی از خدماتی که ما در ایرانادکور به شما ارائه می دهیم طراحی سه بعدی فضاست. در کنار بسیاری از مزایا ، مهم ترین مزیت این کار پیش نمایش رنگ های انتخابی شما در فضای خانه خودتان است شما عکس هایی واقعی و سه بعدی از فضای خانه تان با رنگ های انتخابی را می بینید و بررسی می کنید که آیا این رنگ ها را می پسندید یا خیر.

نور : تاثیر نور بر دکوراسیون داخلی منزل بسیار عمیق است ، نور می تواند فضا را دلباز و یا کاملا گرفته و دلگیر نمایش دهد ، ما در ایرانادکور همیشه در تلاشیم تا با بهره گیری حداکثری از نور طبیعی به فضای خانه نشاط را هدیه کنیم.

بنابراین باید عنصر نور را در نظر بگیرید و برای آن اقدامات لازم را انجام دهید.

بافت : انتخاب بافت توسط شما و با کمک کارشناسان ایرانادکور در فضای خانه انجام خواهد شد ، بافت در واقع نرم و خشکی فضاست ، بافت کاغذ دیواری می تواند فضای خانه شما را لطیف و یا بسیار جدی و بی حس نشان دهد ، ما با شما کمک می کنیم تا بافت خوبی برای دیزاین خانه انتخاب کنید.

مبلمان و وسایل : انتخاب مبلمان و وسایل بزرگی مانند آینه کنسول و یا میز تی وی انتخاب هایی است که بیشترین تاثیر را در نگاه اول در دید بیننده خواهد گذاشت ، یکی از مهم ترین اقدامات ما در حین طراحی داخلی خانه انتخاب نقاط کانونی است ، مبلمان می تواند نقطه کانونی بسیار خوبی برای هر خانه باشد ، بنابراین ما به شما کمک می کنیم که با توجه به سبک خانه و بزرگی و کوچکی فضا بهترین مبلمان را انتخاب کنید و یا اگر مبلمان را از قبل دارید فضا را بر اساس مبلمان مورد علاقه شما که هم اکنون موجود است طراحی می کنیم. 

لوازم و اکسسوری ها : انتخاب برترین اکسسوری ها می تواند به دلنشین بودن فضای خانه کمک کند ، تابلوهای مناسب ، کوسن ها ، گلدان ها ، سازها ، عکس های خانوادگی و هرچیزی که می توان آن را براحتی تهیه کرد تاثیر شیرینی در فضا ایجاد خواهند کرد .

حتی ما در بسیاری از پروژه های ایرانادکور از این گونه وسایل برای برقراری هماهنگی و هارمونی بین اجزا استفاده کرده ایم ، صاحب خانه ای را تصور کنید که پیش از اجرای پروژه دکوراسیون داخلی مبلمان و پرده را خریداری کرده و حتی فرش ها را نیز از پیش دارد ، ما در بسیاری از موارد می توانید با اضافه کردن کوسن ها ، قالیچه ها و یا تابلو هایی که از ترکیب رنگی مبلمان و فرش یا مبلمان و پرده است هماهنگی و هارمونی دلخواه را ایجاد کنیم بطوریکه هر بیننده ای حس کند این وسایل بصورت هماهنگ و در یک زمان خریداری شده!

بنابراین با شناخت و رعایت اصول عناصر دکوراسیون داخلی منزل می توانید به نتایج درخشانی برسید.

انتخاب سبک در دکوراسیون داخلی منزل

و اما سبک در دکوراسیون داخلی که موضوع بسیار مهمی است ؛ سبک ها در معماری داخلی خانه شامل :

  • سبک کلاسیک
  • سبک مدرن
  • سبک مینیمال
  • سبک روستیک
  • سبک صنعتی

و سایر سبک هاست.

ایرانادکور با سالها تجربه شما را در انتخاب سبک خانه یاری می رساند و اگر شما شک دارید و یا نمی دانید بهترین سبک برای خانه شما چیست کارشناسان ما با حضور در محل و بررسی ، سبک پیشنهادی را به شما خواهند گفت و سپس می توانید در طراحی های سه بعدی آن را بررسی و بازنگری کنید.

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک : سبک کلاسیک یکی از با شکوه ترین و قدیمی ترین سبک های دکوراسیون داخلی منزل است ، این سبک همان سبک خانه های شاهانه و اشرافی است ، ثروتمندی صاحب خانه را القا می کند و شامل زرق و برق هاو جزئیات زیاد و البته پیچیدگی های بسیاری در ساختار همه چیز است ، مبلمان بزرگ چوبی با منبت کاری ها و تاج های بزرگ ، فرش های بزرگ با نقش و نگار های پیچیده و اغلب شلوغ ، پرده های مخملی بلند با آویزها و گوشواره ها و تابلو های چهره با قابهای بزرگ بر دیوار.

اگر تمام المان های این سبک هماهنگ استفاده شوند و از شلوغ کاری های زیادی پرهیز شود ، این سبک می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای خانه های بسیار بزرگ باشد.

اگر خانه شما نقلی است و یا آپارتمانی کوچک دارید این سبک را فراموش کنید.

سبک مدرن

سبک مدرن : سبک مدرن نقطه مقابل سبک کلاسیک است ، هیچ زرق و برقی در آن نمی بینید ، همه چیز ساده و روان است ، هیچی چیز پیچیده نیست از فرش و مبل تا تابلو ها همه ساده و آرام هستند ، این سبک معمولا مخصوص جوانان امروزی است که می خواهند گاهی المان های رنگی را هم در کنار خود داشته باشند ، مبل رنگی ، یخچال رنگی.

مشخصه این سبک ، اشکال زاویه دار هندسی است ، بیشتر المان  ها در این فضا گوشه های تیز دارند و مربعی و مستطیلی و مثلثی هستند معمولا وسایل گرد مخصوص دکوراسیون داخلی منزل در سبک کلاسیک است.

سبک مینیمال

سبک مینیمال : این سبک مخصوص کسانی است که از فضاهای خالی لذت می برند و حس نمی کنند باید آن را حتما با چیزی پر کنند.

سبک مینیمال به ما می گوید هر چیزی که به آن نیاز نیست را جمع کنید و خانه را خلوت کنید. سبم مینیمال معمولا بسیار روشن و بی رنگ است و همه چیز در خدمت کارایی است نه زیبایی ، شما اصلا تلاش نمی کنیم فضا را تزیین کنید بلکه فقط وسایل مورد نیاز خود را طبق سلیقه خودتان تهیه کرده و در فضا می گذارید . در این سبک از دکوراسیون داخلی ممکن است فضاهای کاملا خالی از وسایل به چشم بخورند که این همان مشخصه این سبک است ، شما در فضایی بسیار آرام زندگی خواهید کرد.

سبک روستیک

سبک روستیک : دراین سبک  المان ها از دل طبیعت و به شیوه روستایی آماده می شوند ، هر چیزی از طبیعت می تواند در این سبک گنجانده شود ، از سنگ و خاک گرفته تا پوشال و چوب و سنگ.

رنگ ها معمولا به رنگ های طبیعت مانند آبی آسمانی ، کرمی خاک ، آبی دریایی و کرمی ماسه ای نزدیکند.

اگر این سبک را دوست دارید ما توصیه می کنیم در بخشی از فضای خانه آن را اجرا کنید ، اجرا سبک روستیک در تمام خانه ممکن است بعد از مدتی شما را خسته و دلزده کند.

سبک صنعتی

سبک صنعتی : رنگ صنعت نقره ای است ، افرادی که دوست دارند همه چیز در آشپزخانه نقره ای خاکستری باشد از یخچال و فریزر گرفته تا ماشین ظرفشویی را به رنگ نقره ای انتخاب می کنند این افراد عاشق رنگ صنعت هستند.

سبک ها در معماری بسیارند و حتی سبک های ترکیبی هم وجود دارد که در مقالات سایت بطور مفصل به معرفی سبک ها پرداخته ایم.

ایرانادکور برای دکوراسیون داخلی خانه شما چه می کند؟

در ابتدا بازدید اولیه از منزل شما انجام می شود ، اگر نیاز به بازسازی ، تعمیر و نوسازی وجود داشته باشد این تغییرات با تخمین صحیحی هزینه ها به اطلاع شما می سرد و اگر نیازی به موارد تغییر و تعمیر نبود پس از امضای قراردادی واضح و کامل وارد مراحل طراحی نرم افزاری می شویم ، طراحان حرفه ای ما بسته به نیاز و خواست شما طراحی اولیه را آماده کرده و سپس شما را دعوت به دیدن طرح و تغییرات احتمالی خواهند کرد.

ادیت طرح از سوی طراحان ما انجام می شود تا نهایتا طرح دقیق و قابل اجرایی بدست آید که مورد توافق طرفین باشد ، ما زمان و هزینه ها را نیز به شما اعلام می کنیم و از شما بر روی طرح چاپ شده امضا می گیریم!

سپس وارد مراحل اجرایی می شویم در تمام مراحل شما می توانید با حضور خود بر اجرای دکوراسیون داخلی منزل نظارت داشته باشید.

ما بهترین پروژه دکوراسیون داخلی منزل را بر اساس ، سلیقه و خواست شما ، استانداردهای معماری ، فضای موجود و البته میزان بودجه شما اجرا می کنیم.

استفاده از بهترین متریال های روز بازار ، بهره گیری از تیم مجرب طراحی و تیم اجرایی ماهر از مهمترین اولویت های ما در ایرانادکور است ، نهایت تلاش خود را می کنیم تا آنچه تصور می کردید را در واقعیت ببینید و در فضای شیک و چشم نواز منزل خود قدم بزنید.

تعداد بالای مشتریان راضی ما در طی 15 سال کار موفق بزرگترین سرمایه ما در ایرانادکور هستند و گواه تمام ادعاهای ما در زمینه دکوراسیون داخلی. ما درخانه شما اثری هنری از ایرانادکور به جای می گذاریم که تا سال ها ماندگار بماند.

اگر می خواهید مهمانان عزیزتان از شما درباره دکوراسیون داخلی خانه سوال کنند ، ایرانادکور را انتخاب کنید!

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه