دکوراسیون

دکوراسیون خانه‌های لوکس

دکوراسیون خانه‌های لوکس

دکوراسیون خانه‌های لوکس
طراحی و اجرای دکوراسیون خانه‌های لوکس شامل توجه به نکات متعددی است. در یک خانه لوکس، علاوه بر وسایل و عناصر موجود در منزل، می‌توان بیان کرد که لوکس بودن به عنوان سبک و شیوه خاصی از زندگی نیز به حساب می‌آید.

یک خانه لوکس قطعاً از یک دکوراسیون داخلی لوکس نیز برخوردار است. تمام عناصر موجود در یک خانه لوکس به نحوی طراحی و انتخاب شده‌اند تا بتواند احساس لوکس بودن را در فضا پدید آورند. بنابراین، امری طبیعی است که در یک خانه لوکس نباید به تنهایی فقط به دنبال یک آیتم لوکس گشت بلکه باید این لوکس بودن را در تمامی عناصر منزل به اجرا گذاشت.

طراحی و اجرای دکوراسیون خانه‌های لوکس شامل توجه به نکات متعددی است. در یک خانه لوکس، علاوه بر وسایل و عناصر موجود در منزل، می‌توان بیان کرد که لوکس بودن به عنوان سبک و شیوه خاصی از زندگی نیز به حساب می‌آید.

افرادی که خانه های لوکس را می پسندند، معمولا خانه‌ای تجملاتی و با شکوه را در ذهن خود تداعی می‌کنند که دارای عناصر دکوری بسیار خاص و منحصر بفرد است. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین و خاص‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

enlightenedدعوت می کنیم مقاله اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز را در کنار این محتوا بخوانید تا با اصول اساسی دکوراسیون داخلی آشنا شوید.

دکوراسیون خانه‌های لوکس 1

طراحی دکور خانه‌های لوکس و شیک

در یک خانه لوکس، تمامی فضاهای خانه به همین سبک طراحی شده‌اند و زیبایی منحصر به فردی را در خانه پدید می‌آورند. طراحی لوکس را می‌توان در اتاق خواب‌ها، آشپزخانه، سالن نشیمن و پذیرایی و حتی در راهرو منزل نیز مشاهده نمود. مبلمان و رنگ منزل به عنوان اولین و مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار در طراحی منزل به سبک لوکس به حساب می‌آیند.

مبلمان در خانه های لوکس شامل مبلمانی کلاسیک و یا چرم است که از طرح خاص و منحصر به فردی نیز برخوردار است. البته برخی از مبله‌ای سبک مدرن را هم می‌توان به عنوان مبلمان لوکس به حساب آورد، اما مبلمان راحتی گل دار رنگارنگ دیگر در سبک لوکس مفهومی ندارد و اصلاً نباید در خانه باشد.

دکوراسیون خانه‌های لوکس 3

رنگ مبلمان و منزل نیز به عنوان یک عامل مهم دیگر در در دکوراسیون لوکس منزل به حساب می‌آید. دکوراسیون داخلی به سبک  لوکس، معمولاً تداعی کننده رنگ طلایی و بژ در بین مبلمان و دیوارهای منزل است. معمولا از سفید و مشکی به عنوان مکمل رنگ طلایی می‌توان استفاده کرد. رنگ‌های خاکستری، سورمه‌ای، سبز یشمی و زرشکی نیز در خانه های لوکس بسیار پرکاربرد هستند.

دکوراسیون آشپزخانه لوکس

کابینت  اولین آیتمی به حساب می‌آید که هنگام صحبت از دکوراسیون آشپزخانه به آن فکر می‌کنیم. امروزه، کابینت آشپزخانه متاثر از دکوراسیون کلی خانه انتخاب می‌گردد و حتی شاید کابینتی داشته باشیم که خیلی کاربردی نباشد ولی از نظر کوراسیون بتواند تاثیر زیادی در چشم انداز خانه ایفا کند. بنابراین، تاثیر کابینت را نادیده نگیرید.

دکوراسیون خانه‌های لوکس 4

معمولاً رنگ‌های خاصی در هنگام انتخاب کابینت لوکس در دکوراسیون لوکس استفاده می‌شوند و در عین حال نیز به رنگ‌های کابینت نیز توجه ویژه نشان داده می‌شود. جنس چوب و ام دی اف، کابینت‌های لوکس و شیکی را در فضای آشپزخانه پدید می‌آورند.

از لحاظ رنگ کابینت‌ها نیز باید عنوان کرد که رنگ‌های ساده و طبیعی، رنگ کاملاً تیره و یا کاملا روشن هم می‌تواند تم کابیت را لاکچری جلوه دهد. تمامی این آیتم‌ها با توجه به دکوراسیون و سلیقه شما قابل اجرا هستند.

در حالت کلی، در آشپزخانه‌ای که نورگیر دارد می‌توانید از رنگ تیره و در آشپزخانه‌های کوچک و تاریک نیز از رنگ روشن استفاده کنید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

در ادامه مقاله و آشنایی بیشتر با دکوراسیون خانه‌های لوکس به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

طراحی آشپزخانه لوکس

دیزاین کابینت آشپزخانه مدرن

ترفندهایی برای داشتن خانه لوکس

دکوراسیون خانه‌های لوکس 5

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون خانه‌های لوکس در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های خاص و منحصر به فرد در طراحی، در راستای جلب رضایت مشتریان خود گام بردارد.

enlightened همچنین توصیه می کنیم مقاله سه روش جذاب برای طراحی داخلی آپارتمان مدرن را بخوانید تا بدانید یک آپارتمان مدرن چگونه طراحی می شود.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه