دکوراسیون

تزیین راهرو ورودی خانه

تزیین راهرو ورودی خانه

تزیین راهرو ورودی خانه
امروزه، راهروهای خانه به فضایی مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده‌اند و افراد زیادی تمایل دارند تا راهرو ورودی منزل خود را به شکلی شیک و خاص تزیین کنند.

امروزه، راهروهای خانه به فضایی مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده‌اند و افراد زیادی تمایل دارند تا راهرو ورودی منزل خود را به شکلی شیک و خاص تزیین کنند. این موضوع باعث می‌شود تا افرادی که وارد منزل می‌شوند با صحنه‌ای جذاب و تاثیرگذار روبرو شده و در نهایت احساس آرامش و امنیت بیشتری را تجربه کنند.

تزیین کردن راهرو ورودی منزل باعث می‌شود که اولین فضایی که میهمانان با آن روبر می‌شوند، دوست داشتنی باشد. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز تلاش می‌کند تا همواره خدمات خاص و منحصر به فردی را در زمینه دکوراسیون داخلی به کارفرمایان گرامی ارائه دهد.

enlightenedدعوت می کنیم مقاله اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز را در کنار این محتوا بخوانید تا با اصول اساسی دکوراسیون داخلی آشنا شوید.

تزیین راهرو وردی خانه 1

سبک دیزاین راهرو منزل

سبک های مختلفی در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌تواند برای دیزاین و تزیین راهرو ورودی منزل تاثیرگذار باشد. این سبک‌ها شامل سبک کلاسیک تا مدرن می‌شود که هر کدام نیز طرفداران خاص خود را دارد. هر شخص با توجه به علاقه شخصی و نوع دیزاین داخلی منزل خود می‌تواند اقدام به انتخاب بهترین دیزاین راهرو خانه و طراحی و اجرای آن کند.

برخی افراد فقط به دکوراسیون اتاق نشیمن، سالن پذیرایی و نهایتا دیوار پشت ال سی دی اهمیت می‌دهند و به راهروهای منزل خود اهمیت خاصی نمی‌دهند. در صورتی که طراحی راهرو ورودی خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

یک فرش زیبا، آینه قدی، جا لباسی و آینه زیبا، تابلو‌ها و گلدان های خاص می‌توانند در زمان ورود این پیام را به مهمانان بدهد که قرار است وارد منزلی زیبا شوند که با سلیقه چیدمان شده است.

تزیین راهرو وردی خانه 2

انتخاب پرده راهرو خانه

پرده در تمام خانه‌ها نقشی مهم و اساسی دارد. قسمتی از زیبایی یک خانه توسط طرح پرده آن مشخص می‌شود. در این میان، طرح پرده راهرو نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند. فرقی نمی‌کند که در منزل شما راهرویی طولانی یا کوتاه وجود داشته باشد! انتخاب بهترین طرح پرده راهرو بسیار مهم است.

مهم وجود یک راهرو در منزل است. اگر شما در منزل خود یک راهرو دارید، پس انتخاب یک مدل مناسب از پرده برای فضای راهرو ضروری است. در اکثر منازل معمولاً به راهرو و انتخاب تزئینات مناسب برای راهرو اهمیتی داده نمی‌شود. نهایت تزئین راهرو با یک قالیچه کوچک یا جاکفش باشد! اما این صحیح نیست. راهرو منزل شما می‌تواند بسیار زیباتر طراحی و اجرا شود.

یکی از انواع زیبا و لاکچری طرح پرده راهرو در اصل مدل پرده آویز کریستالی است. پرده آویز کریستالی در طرح و انواع متفاوت ساخته می‌شوند که هر فرد می‌تواند با توجه به سلیقه شخصی خود و بودجه در نظر گرفته شده برای پرده یکی از این طرح‌ها را انتخاب کند. پرده آویز کریستالی در اندازه‌های بلند و کوتاه هستند که با شفافیت خود و عبور دادن نور باعث می‌شوند تا زیبایی فضای خانه شما دو برابر شود.

تزیین راهرو وردی خانه 3

تزیین راهرو ورودی خانه

یکی از روش‌های بسیار کاربردی و زیبا برای تزیین راهرو در اصل استفاده از شلف دیواری است. شلف روی دیوار در راهرو بسیار کاربردی به حساب می‌آید. تعدادی وسایل تزیینی از تابلوهای کوچک و کتاب گرفته تا شمع و گل و ظروف دکوری را روی این شلف می‌توان گذاشت. استفاده از تزیینات داخلی منزل در دکوراسیون بسیار تاثیرگذار است.

البته در راهرو وسایلی که موقع خارج شدن و یا ورود به خانه نیازتان می شود هم می توان روی شلف قرار داد. در اطراف شلف تابلوهای متنوع و زیبایی را می توان روی نصب کرد. گاهی می توان قسمت بزرگی از دیوار راهرو را با این تابلوها پوشاند این تابلو ها می توانند عکس های یادگاری یا مناظر طبیعی، نقاشی و یا هر چیزی که شما دوست دارید باشند.

تزیین راهرو وردی خانه 5

ایرانادکور، مرجع تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از تیمی متخصص و حرفه‌ای در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز همواره بهترین‌ها را برای شما رقم می‌زند.

همچنین توصیه می کنیم مقاله سه روش جذاب برای طراحی داخلی آپارتمان مدرن را بخوانید تا بدانید یک آپارتمان مدرن چگونه طراحی می شود.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه