دکوراسیون

ترفندهای طراحی دفترکار مدرن

ترفندهای طراحی دفترکار مدرن

ترفندهای طراحی دفترکار مدرن
محیط کار هر فردی خانه دوم او است. ساعات بسیاری از عمر افراد در دفتر کارشان سپری می شود. برای طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار باید ابتدا به شغل فرد و سپس به روحیه کاری وی توجه کنید تا بتوانید دکوراسیونی مدرن را در دفتر کار ایجاد نمایید. در ادامه این مطلب ایده هایی مدرن و کاربردی برای طراحی دفتر کار را ارائه خواهیم داد با ما در ایرانادکور همراه شوید.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور،  با اجرای پروژه های بسیاری در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون تجاری و اداری، دکوراسیون فروشگاهی و منازل ، بهترین طراحی دکوراسیون اداری مدرن را به شما عزیزان ارائه می دهد ، در این مقاله قصد داریم ، ترفندهای طراحی دفترکار مدرن را با شما مرور کنیم و عکس هایی جهت ایده گرفتن به شما عرضه کنیم ؛ با ما همراه باشید و اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز و جنوب ایران را به ما بسپارید.

اهمیت دکوراسیون دفتر اداری مدرن

بسیاری از افراد بیشتر ساعات شبانه روز و در واقع ساعات مفید زندگی خود را در محل کار می گذرانند. طراحی دکوراسیون محیط کار می تواند بر روی روحیه این اشخاص تاثیر به سزایی داشته باشد. پس  این کار میتواند با حساسیت و دقت لازم صورت پذیرد تا محیطی آرام تر برای فرد و مدرن تر از دید مشتری و با شکوه تر برای بستن قرار دادهای مهم فراهم شود. در دفتر کار فرد باید بتواند تمرکز داشته باشد، جا برای تمام لوازم ضروری را در اختیار داشته باشد، سلیقه شخصی وی اعمال شود تا بتواند در این محیط رضایت شغلی بهتری را تجربه نماید.

انتخاب رنگ مناسب برای دفتر کار

در طراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن موضوع بسیار مهم نتخاب رنگ مناسب است. علاوه بر اینکه رنگ دفتر کار تاثیر زیادی بر روی روحیه افراد دارد، انتخاب رنگ مناسب می تواند بر روی برندینگ آن سازمان هم تاثیر داشته باشد. رنگ باید به نوعی گویای فعالیت شرکت یا نهاد باشد، گاهی برای برخی از شرکت ها که هنوز رنگ سازمانی خود را تعیین نکرده اند از رنگ لوگوی آن ها بهره می بریم تا بیشترین همخوانی را با سربرگ ها، کارت های ویزیت و لوگوی شرکت یا سازمان ایجاد شود و سازمان یک دست تر به نظر برسد.

رنگ های آرامش بخش و رنگ های رسمی که تمرکز افراد را بالا می برند هم بسیار تاثیر گذار هستند مانند آبی تیره که در تمرکز افراد نقش دارد و یا سبز که باعث آرامش است. رنگ هایی مانند قهوه ای، کرم و بژ هم چون با چوب و چرم که در بیشتر دفاتر کار دیده می شوند هماهنگ هستند معمولا مورد توجه مدیران هستند.

نقش نور در دکوراسیون دفتر کار

نور طبیعی و نورپردازی هم نقشی خیره کننده در دیزاین دفتر کار مدرن دارد. نور دفتر کار باید به اندازه کافی باشد اگر این نور طبیعی باشد که بسیار بهتر است اگر امکان آن وجود ندارد برای آنکه چشم ها خسته نشود طراحی نورپردازی را باید طبق اصول آن انجام داد. همانطور که  نبودن نور کافی موجب ضعف در بینایی و چشم درد است، نور شدید در محل کار هم ذهن را آشفته و تحمل محیط را سخت خواهد کرد. ضمن اینکه می توان به واسطه نورپردازی بر روی برخی المان ها مانند شعار سازمان که به صورت قاب شده بر دیوار نصب است تاکید بیشتری کرد و نظر بیننده را به سمت آن برد.

مبلمان مدرن اداری

شاید مهمترین موضوع در دکوراسیون دفتر کار مدرن مبلمان باشد، انتخاب مبل اداری مناسب چه به لحاظ زیبایی و چه سلامت موضوعی است که به هیچ عنوان نمی توان دست کم گرفت. چه بسا میز و صندلی های رسمی و بسیار شیک و لاکچری که بعد از یکماه استفاده فرد را دچار گردن درد، کمر درد و ناراحتی های دیگر می کنند و یا برعکس میز و صندلی های ارگونومیکی که زیبایی چندانی ندارند. بنابراین ضروری است که با تهیه میز و صندلی ارگونومیک و رعایت اصول دکوراسیون در کنار آن انتخابی بهینه را داشته باشید.

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دکوراسیون دفتر کار مدرن

طراحی دفتر کار مدرن

دیزاین دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

دفتر کار مدرن

بسیاری از عوامل باید در کنار هم قرار گیرند تا یک دفتر کار مدرن، زیبا و کاربردی را بسازند صرف اینکه یک دست میز و مبلمان اداری مدرن را به دفتر کارتان ببرید، موضوع تمام نمی شود، رنگ و جنس دیوار پوش، کف پوش، نور پردازی، پرده ها، لوازم دکوری، نحوه چیدمان، کمدها، شلف ها و بسیاری المان های دیگر باید در کنار هم گرد آیند تا دفتر کاری مدرن ایجاد شود. ما در ایرانادکور با اجرای بهترین پروژه های دفتر کار در شیراز و جنوب ایران مفتخریم  در این زمینه همراه شما باشیم. برای دریافت مشاوره رایگان با ما از طریق شماره های اعلام شده در سایت و صفحه اینستاگرام ما @iranadecor در تماس باشید.

نویسنده : ص.توکلی / ایرانادکور / بهمن ماه 1400

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه