طراحی باغ و فضای سبز

بهترین مدل آبنما در منزل

بهترین مدل آبنما در منزل

بهترین مدل آبنما در منزل
آبنما، یکی از عناصر دکوری و تزیینی است که می‌تواند زیبایی و جذابیت خاصی به فضا بدهد. فرقی نمی‌کند آبنما در فضای سبز استفاده شود یا در قالب کوچکتری در فضای بالکن و تراس یا حتی در حیاط منزل!

صدای آب برای همه انسان‌ها آرامش بخش است و تمام انسان‌ها از شنیدن صدای آب لذت می‌برند. شاید تصور کنید داشتن آب نما در حیاط منزل هزینه زیادی دارد و یا فضای بسیار بزرگی می‌طلبد؛ اما ما به شما می گوییم که هر دو تصور ناصحیح است؛ شما با هزینه‌ای کم و حتی فضای کوچک میتوانید آبنمایی بسیار زیبا و با صفا داشته باشید و خود و خانواده‌تان از آن فضا بهترین استفاده را داشته باشید. فقط کافی است تا طراحی و اجرا را به دست متخصصین این کار بسپارید.

آبنما، یکی از عناصر دکوری و تزیینی است که می‌تواند زیبایی و جذابیت خاصی به فضا بدهد. فرقی نمی‌کند آبنما در فضای سبز استفاده شود یا در قالب کوچکتری در فضای بالکن و تراس یا حتی در حیاط منزل! آبنما می‌تواند به راحتی حال و هوای فضا را تغییر دهد. معمولاً تلاش تمامی افراد بر این است که بتوانند ساخت آبنما با کمترین هزینه را داشته باشند.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در این مقاله یک گالری تصویری زیبا در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین مدل آبنما را برای منزل خود انتخاب کنید.

بهترین مدل آبنما در منزل 2

بهترین مدل آبنما در منزل

برای ساخت آبنما با کمترین هزینه در منزل خود یا فضای سبز باغ و ویلا می‌توانید از عناصر موجود و گاهی نیز بدون کاربرد در منزل بهره ببرید و به تنهایی به ساخت آبنمای خانگی مشغول شوید. این امر به کمک خرید وسایل ضروری ساخت آبنما مانند پمپ نیز به سادگی انجام می‌شود. آب در فضای داخلی یا بیرونی منزل باعث ایجاد آرامش و جذب یون‌های منفی می‌شود. در ادامه می‌توانید از تصاویر موجود در گالری زیر برای ساخت آبنمای خانگی نیز ایده بگیرید. همچنین مطالعه مقالات زیر را نیز از دست ندهید.

اجرای باغ و فضای سبز در شیراز

اجرای محوطه سازی باغ در شیراز

فضاسازی باغ ویلا

بهترین مدل آبنما در منزل 3

بهترین مدل آبنما در منزل 4

بهترین مدل آبنما در منزل 5

بهترین مدل آبنما در منزل 6

بهترین مدل آبنما در منزل 7

بهترین مدل آبنما در منزل 8

بهترین مدل آبنما در منزل 9

بهترین مدل آبنما در منزل 10

بهترین مدل آبنما در منزل 11

بهترین مدل آبنما در منزل 12

بهترین مدل آبنما در منزل 13

بهترین مدل آبنما در منزل 14

بهترین مدل آبنما در منزل 15

بهترین مدل آبنما در منزل 16

بهترین مدل آبنما در منزل 17

بهترین مدل آبنما در منزل 18

بهترین مدل آبنما در منزل 19

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای فضای سبز و باغ ویلا در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های خاص و مدرن به ارائه برترین و خاص‌ترین خدمات به شما همراهان گرامی بپردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید. همچنین، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از بخش پروژه‌های اجرا شده توسط این تیم حرفه‌ای بازدید نمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه